УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Якщо перукар – хам: дієві поради

Майстер у салоні краси почав розмовляти телефоном під час обслуговування клієнта. З такою вельми неприємною ситуацію стикалася чи не кожна жінка. Втім, боротися з такою неповагою вміють далеко не всі. "Ранок у Великому Місті" вирішив виправити цю кричущу несправедливість, задля цього – звернувся до компетентного експерта. "Телефонна розмова в присутності клієнта – це абсолютно неприпустимо. Будь-який солідний заклад такого майстра просто звільнив би. Тому якщо ви натрапили на нечемного перукаря, обов’язково звертайтеся до адміністрації салону, можете навіть скористатися книгою скарг. Ви платите за послуги цього салону, а отже – маєте відстоювати свої права", – радить директор салону краси Ольга Рябченко. Якщо ж салон і надалі не реагує на ваше зауваження, варто просто поміняти цей заклад на інший. Адже він просто не вартий такого клієнта, як ви. Повний випуск програми дивіться тут

Якщо перукар – хам: дієві поради

0 Коментувати

Майстер у салоні краси почав розмовляти телефоном під час обслуговування клієнта. З такою вельми неприємною ситуацію стикалася чи не кожна жінка. Втім, боротися з такою неповагою вміють далеко не всі.

“Ранок у Великому Місті” вирішив виправити цю кричущу несправедливість, задля цього – звернувся до компетентного експерта.

“Телефонна розмова в присутності клієнта – це абсолютно неприпустимо. Будь-який солідний заклад такого майстра просто звільнив би. Тому якщо ви натрапили на нечемного перукаря, обов’язково звертайтеся до адміністрації салону, можете навіть скористатися книгою скарг. Ви платите за послуги цього салону, а отже – маєте відстоювати свої права”, – радить директор салону краси Ольга Рябченко.

Якщо ж салон і надалі не реагує на ваше зауваження, варто просто поміняти цей заклад на інший. Адже він просто не вартий такого клієнта, як ви.

Повний випуск програми дивіться тут

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

10.03.2015 19:00
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: