Ці три жінки зробили з Емінема світову зірку

Емінем став один із найпопулярніших реперів світу на початку двотисячних. Однак ніхто навіть не підозрює, що на його кар’єру вплинули три жінки: мама, яка дала теми для написання, донька, яка дала натхнення це просувати, та дружина, яка підтримувала. Однак двох із них він ненавидів.

Емінем фото

Блондин із блакитними очима та білою шкірою – такий екземпляр ніхто не очікував побачити в репі. Однак зараз його знають навіть ті, хто реп-музикою не цікавиться. У його житті були лише три жінки, які зробили його таким, яким ми його знаємо. Перша – мати, її співак звинувачує у нещасливому дитинстві та постійному знущанні однолітків, саме через неї він втікав у світ музики. Друга – дружина Кім, з якою Ем одружувався кілька разів і яка народила йому доньку. Саме народження останньої надихнуло Емінема на альбом, який і зробив його популярним.

Мама народила його у 17 і тоді не надто переймалася вихованням сина, її більше цікавило, де взяти гроші на життя. Вона працювала на кількох роботах, купила роздовбаний трейлер і жила в ньому з сином, а ще кілька разів на рік змінювала місто. Ем у цей час змінив близько десятка шкіл, у кожній він був білою вороною і хлопчиком для побиття. Окрім того, мама була трішки не сповна розуму і час від часу запивала свої депресії алкоголем. Саме тому через багато років у кількох своїх треках Емінем розповідає про те, яке важке в нього було дитинство через маму, і детально описує, як вбиває матір. Жінку зненавиділи усі фанати Емінема, її почали цькувати. А вона не розгубилася і подала на сина в суд за наклеп і приниження гідності. Це остаточно зіпсувало стосунки сина з матір’ю. Однак вона дала йому основне – натхнення для творчості.

Коханням всього життя Емінема була дівчина Кім. Із нею Емінем був одружений аж двічі. І обидва рази їхні стосунки псував шлюб. До першого одруження роман Емінема з Кім тривав 10 років. Їхні стосунки почалися в надто юному віці: Кім було лише 14, Ему – 17. В обох проблеми в сім’ях, в обох батьки зловживають алкоголем, обоє цікавляться музикою. У них було все прекрасно, доки  не народилася донька. Емінем перестав бувати вдома. Народження дитини було у юному віці, тому співаку довелося працювати по 16 годин на день, аби забезпечити доньці дитинство, якого не було в нього. Це зіпсувало стосунки з Кім.

Однак саме народження доньки надихнуло Емінема на написання аж двох сольних альбомів. Він був окрилений та натхненний, він багато працював, і це дало свій результат. У кінці 90-х Емінем став одним із найпопулярніших реперів. Саме тоді, після 10 років роману, Кім і захотіла одружитися, а співак був не проти. Однак шлюб протривав недовго. Емінем почав гастролювати, з дружиною вони майже не бачилися, заводили коханок і коханців і навіть на якийсь час розбіглися, однак згодом все ж помирилися. Та після примирення Емінем раптом написав пісню про те, як вбиває дружину і разом з донькою йде скидати її труп в річку. Тут слова зайві. Пара розлучилася. А потім Кім ледь не покінчила життя самогубством. Після реабілітації Емінем запропонував їй пожити в нього. Відтворений роман пари протривав два роки, і вони вирішили знову одружитися. Однак через кілька місяців офіційно оформлений  шлюб розпався знову. Пара залишилася друзями заради доньки, яка стала життям і натхненням Емінема. Якось в інтерв’ю він сказав, що все, що він робить, він робить для неї, і навіть якщо у нього постав би вибір – реп чи донька, він обрав би донечку.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Ці співачки всю кар’єру конкурують і поливають одна одну брудом

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ