УКР
УКР

Video: Які підводні течії має нова система нарахування субсидій

Правила отримання субсидій змінюються кожного дня. Який перелік документів потрібен на сьогодні? Чи працює система нарахування субсидій? Наскільки вона ефективна? Висловив своє бачення та допоміг розібратися екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко. "Особисто Прем’єр-міністр та Кабінет Міністрів хочуть, аби люди взяли якнайбільше субсидій", – зауважує екс-міністр. Олексій Кучеренко зазначає, що це потрібно для того, аби мотивувати завищені ціни, зокрема, на газ, та "відбити свої інтереси". Тож, насправді розібратися з тарифікацією нової  системи нарахування субсидій доволі складно. Перераховуючи документи для нарахування субсидій, голова парламентського Комітету з питань соцполітики Людмила Денисова наголосила, що спочатку треба написати заяву про необхідність державної пільги та заповнити декларацію. Далі – зібрати індивідуальний перелік довідок. "Можуть знадобитися довідки про заробітну плату, виписки з банківських установ, якщо є депозити і нараховуються якісь доходи. Обов’язково прописуються витрати.  Якщо були якісь покупки на 50 тисяч гривень і більше, тоді субсидія не призначається. До того ж, Верховна Рада прийняла закон "Про автоматичне призначення субсидій". Автоматично субсидії нараховуються пенсіонерам та інвалідам, якщо сім’я складається саме з інвалідів та пенсіонерів, що не працюють", – наголосила Денисова. Крім того, необхідна і декларація про доходи, зауважує екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко. "Субсидії – це 24 мільярди бюджетних грошей, які належать нам усім. І просто так спростити цей механізм, як хочуть депутати та Уряд – це було б нечесно відносно до всіх. У цілому світі перевіряються доходи, а Уряд хоче, аби якомога більше людей звернулися за субсидіями. Але цього не можна робити за рахунок спрощення системи", – вважає Кучеренко.

Які підводні течії має нова система нарахування субсидій

0 Коментувати

Правила отримання субсидій змінюються кожного дня. Який перелік документів потрібен на сьогодні? Чи працює система нарахування субсидій? Наскільки вона ефективна? Висловив своє бачення та допоміг розібратися екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

“Особисто Прем’єр-міністр та Кабінет Міністрів хочуть, аби люди взяли якнайбільше субсидій”, – зауважує екс-міністр.

Олексій Кучеренко зазначає, що це потрібно для того, аби мотивувати завищені ціни, зокрема, на газ, та “відбити свої інтереси”. Тож, насправді розібратися з тарифікацією нової  системи нарахування субсидій доволі складно.

Перераховуючи документи для нарахування субсидій, голова парламентського Комітету з питань соцполітики Людмила Денисова наголосила, що спочатку треба написати заяву про необхідність державної пільги та заповнити декларацію. Далі – зібрати індивідуальний перелік довідок.

“Можуть знадобитися довідки про заробітну плату, виписки з банківських установ, якщо є депозити і нараховуються якісь доходи. Обов’язково прописуються витрати.  Якщо були якісь покупки на 50 тисяч гривень і більше, тоді субсидія не призначається. До того ж, Верховна Рада прийняла закон “Про автоматичне призначення субсидій”. Автоматично субсидії нараховуються пенсіонерам та інвалідам, якщо сім’я складається саме з інвалідів та пенсіонерів, що не працюють”, – наголосила Денисова.

Крім того, необхідна і декларація про доходи, зауважує екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

“Субсидії – це 24 мільярди бюджетних грошей, які належать нам усім. І просто так спростити цей механізм, як хочуть депутати та Уряд – це було б нечесно відносно до всіх. У цілому світі перевіряються доходи, а Уряд хоче, аби якомога більше людей звернулися за субсидіями. Але цього не можна робити за рахунок спрощення системи”, – вважає Кучеренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

03.07.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: