УКР
УКР

Які підводні течії має нова система нарахування субсидій

0 - 0 Коментувати

Правила отримання субсидій змінюються кожного дня. Який перелік документів потрібен на сьогодні? Чи працює система нарахування субсидій? Наскільки вона ефективна? Висловив своє бачення та допоміг розібратися екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

“Особисто Прем’єр-міністр та Кабінет Міністрів хочуть, аби люди взяли якнайбільше субсидій”, – зауважує екс-міністр.

Олексій Кучеренко зазначає, що це потрібно для того, аби мотивувати завищені ціни, зокрема, на газ, та “відбити свої інтереси”. Тож, насправді розібратися з тарифікацією нової  системи нарахування субсидій доволі складно.

Перераховуючи документи для нарахування субсидій, голова парламентського Комітету з питань соцполітики Людмила Денисова наголосила, що спочатку треба написати заяву про необхідність державної пільги та заповнити декларацію. Далі – зібрати індивідуальний перелік довідок.

“Можуть знадобитися довідки про заробітну плату, виписки з банківських установ, якщо є депозити і нараховуються якісь доходи. Обов’язково прописуються витрати.  Якщо були якісь покупки на 50 тисяч гривень і більше, тоді субсидія не призначається. До того ж, Верховна Рада прийняла закон “Про автоматичне призначення субсидій”. Автоматично субсидії нараховуються пенсіонерам та інвалідам, якщо сім’я складається саме з інвалідів та пенсіонерів, що не працюють”, – наголосила Денисова.

Крім того, необхідна і декларація про доходи, зауважує екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

“Субсидії – це 24 мільярди бюджетних грошей, які належать нам усім. І просто так спростити цей механізм, як хочуть депутати та Уряд – це було б нечесно відносно до всіх. У цілому світі перевіряються доходи, а Уряд хоче, аби якомога більше людей звернулися за субсидіями. Але цього не можна робити за рахунок спрощення системи”, – вважає Кучеренко.

03.07.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору