УКР
УКР

Як здійснювати мрії вже сьогодні: історія, що надихає

0 - 0 Коментувати

Мрії треба здійснювати. Життя – не відкладати на завтра. Діяти тут і сьогодні. І цілком можливо, що навіть звичайна прогулянка парком може круто перевернути життя.

Як розфарбувати життя яскравими кольорами і подивитися на світ по іншому, знає надзвичайна художниця Марися Рудська.

“Я побувала одного разу в Лондонському парку біля королівського палацу. Там є дуже красиве озеро, і на ньому багато різних птахів. Я йшла і помітила, наскільки їх багато, і мені стало аж соромно, що я жодного з них не знаю”, – згадує Марися.

Саме ця прогулянка і спостереження за птахами повернули світ Марисі з голови на ноги.

“Я сфотографувала майже всіх птахів, прийшла додому і спробувала їх визначити. І мене так захопило, що за кольорами. за формою дзьоба можна зрозуміти, що це зовсім різні птахи!”, – розповідає дівчина.

Марися перечитала тонни інформації про птахів і з подивом відкрила для себе, що таких як вона – захоплених птахами – мільйони по усьому світу. Таке споглядання за пахами називається “бердовочінг”, а з англійської перекладається так: “bird” – птах, “watching” – спостереження.

До речі, Україна дуже популярна серед бердвочерів з різних країн. Останніми роками до нашої країни прилітає багацько рідкісних птахів, які оселяються на озерах, лиманах, плавнях. Це стало можливим завдяки активним діям Товариства охорони птахів та підтримці Coca-Cola, які активно займаються відновленням прісних водойм.

І пам’ятайте: безвихідних ситуацій не буває, варто лише придивитися і почати діяти.

Більше дізнайтеся з відео

07.06.2016
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору