УКР
УКР

Video: Як заохотити чоловіка зробити пропозицію

Що робити, якщо ви живете з коханим роками, а дружиною він вас називати не поспішає? У вас вже практично все спільне - кіт, квартира і сторінка в мережах - так чому ж він тягне з РАГСом? І що треба зробити, щоб, нарешті, здобути чоловіка?

Такими питаннями всерйоз зацікавилася журналіст "Ранку у Великому Місті" Даша Селфі. Відповіді шукала і у простих українців, і у народних депутатів.

Сергій Рудик, народний депутат: "Найкращий спосіб - це народити від нього дитину".

Сергій Каплін, народний депутат: "Якщо 3 роки не робить, значить вже не зробить. Тут потрібно діяти за регламентом, в якому є одна норма: не напружувати чоловіка і не давати йому приводу думати, що жінка може нав'язуватися в цьому сенсі".

Ігор Артюшенко, народний депутат: "Просто підійти і сказати: скільки можна зустрічатися, чому ти такий нерішучий? Коли ти, нарешті, зробиш мені пропозицію, від якої я не зможу відмовитися?"

Юрій Тимошенко, народний депутат: "Вона може підходити йому, як коханка, але це не та жінка, яку він хотів би бачити матір'ю своїх дітей. Потрібно про це теж подумати".

Чи може дівчина першою зробити пропозицію?

Наталія Королевська, народний депутат: "Я вважаю, що в цьому немає нічого поганого. Якщо жінка вважає, що це буде достойний супутник, якому і вона дасть щастя - то чого соромитися? Зараз у нас рівність прав".

Євген Рибчинський, народний депутат: "Запрошувати в ЗАГС - це прерогатива чоловіка".

Як заохотити чоловіка зробити пропозицію

0 Коментувати

Що робити, якщо ви живете з коханим роками, а дружиною він вас називати не поспішає? У вас вже практично все спільне – кіт, квартира і сторінка в мережах – так чому ж він тягне з РАГСом? І що треба зробити, щоб, нарешті, здобути чоловіка?

Такими питаннями всерйоз зацікавилася журналіст “Ранку у Великому Місті” Даша Селфі. Відповіді шукала і у простих українців, і у народних депутатів.

Сергій Рудик, народний депутат: “Найкращий спосіб – це народити від нього дитину”.

Сергій Каплін, народний депутат: “Якщо 3 роки не робить, значить вже не зробить. Тут потрібно діяти за регламентом, в якому є одна норма: не напружувати чоловіка і не давати йому приводу думати, що жінка може нав’язуватися в цьому сенсі”.

Ігор Артюшенко, народний депутат: “Просто підійти і сказати: скільки можна зустрічатися, чому ти такий нерішучий? Коли ти, нарешті, зробиш мені пропозицію, від якої я не зможу відмовитися?”

Юрій Тимошенко, народний депутат: “Вона може підходити йому, як коханка, але це не та жінка, яку він хотів би бачити матір’ю своїх дітей. Потрібно про це теж подумати”.

Чи може дівчина першою зробити пропозицію?

Наталія Королевська, народний депутат: “Я вважаю, що в цьому немає нічого поганого. Якщо жінка вважає, що це буде достойний супутник, якому і вона дасть щастя – то чого соромитися? Зараз у нас рівність прав”.

Євген Рибчинський, народний депутат: “Запрошувати в ЗАГС – це прерогатива чоловіка”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14.09.2015 10:37
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: