Як туристів ошукують у закордонних готелях

Море, сонце, готель, та… шахраї! Без них нікуди! Наш кримінальний експерт, адвокат Ярослав Куц готовий розкрити неочікувані схеми готельних афер.

1. Компанія одеситів вирушила в подорож до Чорногорії. Готель з системою «все включено» забронювали заздалегідь. Але коли відкрили двері свого номеру, не повірили власним очам. У них був шок.

Їхні апартаменти виявилися в жахливому стані. Із зіпсованими меблями, без мила та рушників. Більш того! Такі готелі наживаються на довірливих туристах тим, що вимагають погодинну плату за всі послуги. Хочете вай-фай,  спортивну залу, чи хоча б басейн – платіть! А головне, море виявиться не поряд з готелем, а бог знає де.

2. Ви нікого не кликали і раптом на порозі вашого номеру з’являються співробітники готелю? Ви в небезпеці! А перед вами зовсім не готельні працівники. А шахраї-професіонали.

Схема, як в голлівудському кіно. Двоє шахраїв, перевдягнених робітниками готелю, стукають у двері вашого номера. І намагаються щось сполохано пояснити, наприклад, турецькою. Поки один відволікає вас розмовами, інший швиденько чистить вашу кімнату, беручи все, що трапляється на очі. Зазвичай, полюють на ґаджети та гаманці. Потім виявляється, що таких співробітників у готелі немає. А цінні речі зникають ще в декількох сусідів.

Як не стати жертвою готельних шахраїв?

– Друзі, не хочете аби вам зіпсували відпустку заселяйтеся лише в перевірені готелі, з хорошою репутацією. Перш ніж бронювати, читайте відгуки колишніх постояльців.

– Ніколи не переводьте гроші за проживання на банківський рахунок заздалегідь. Поважаючі себе готелі практикують безкоштовне передчасне бронювання.

– Якщо ж ви приїхали, а у вас просто жахливий номер хоча ви заплатили за 5 зірок, то ви вправі вимагати в адміністрації готелю заміну на якісний номер – п’ятизірковий або ж класом вище.

– До вашого номеру хочуть зайти співробітники готелю? Якщо ви їх не кликали нехай забираються. Нікого не пускайте всередину. І на всяк випадок, коли йдете з номеру не залишайте в ньому дуже цінних речей. Аби не поцупили.

– Якщо вас все ж таки обікрали в готелі за кордоном, обов’язково викликайте поліцію, повідомляйте адміністрації цього готелю і фіксуйте всі порушення на папері. І найголовніше – повідомте про даний випадок у дипломатичне представництво за місцем вашого проживання.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ