УКР
УКР

Як скласти футболку за 2 секунди (ФОТО)

0 - 0 Коментувати

Ненависть і злість – саме такі емоції викликають у нас складання речей, заправляння підодіяльника та інші марудні домашні справи. Досить це терпіти!

Ненавидите складати футболки  та просто закидаєте їх у шафу? Журналісти «Ранку у Великому Місті» знайшли спосіб, як скласти футболку за 2 секунди.

Проблема: Футболка

Вирішення: Вправність рук

«На око» розділіть футболку на частини.  Однією рукою візьміть за верхній край, іншою посередині. Верхній край з’єднайте з нижнім. «Потрусіть», загнувши один край, – складайте.

Вийшло зовсім неакуратно, але ж спрацювало!

Вердикт: Працює
фут1

У вас істерика, коли чуєте слово «підодіяльник»? Це все тому, що ви не вмієте правильно його заправляти.

Проблема: Підодіяльник

Вирішення: Спосіб одягання

Виверніть підодіяльник навиворіт. Розстеліть на ліжку, отвором від себе або до низу (в залежності від підодіяльника). Зверху постеліть одіяло. Та починайте скручувати, рухаючись в бік отвору.

Тепер – уважно! Вивертайте підодіяльник назад, одягаючи його на скручене одіяло. У вас має вийти скручене одіяло «одягнене» в підодіяльник. Розкручуйте! Це просто неймовірно! Тому, хто винайшов цей диво-спосіб треба дати якусь премію!

Вердикт: Працює
фут2

Постійно мнуться сорочки і ви не знаєте, що з цим робити? Ми знайшли вихід!

Проблема: Сорочка

Вирішення: Спосіб складання

Застебніть всі ґудзики на сорочці. Переверніть її. Один рукав заведіть за інший. А тепер загинайте його по лінії (як слід подивитися у відео). Таку ж маніпуляцію проведіть з другим рукавом.  Складайте вдвоє!

Вердикт: Працює

фут3

Більше дивіться в відео

25.11.2016
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору