Радянський холодильник врятував життя Фіделю Кастро

Як холодильник врятував життя Фіделю Кастро? Як киянин розробив холодильника-шпигуна? Та чому побоялися показувати холодильник в одному дуже відомому фільмі?

старий холодильник фото

Виявляється, Альберт Ейнштейн страшенно боявся холодильників. А знаєте чому? Переживав, що той його вб’є. Одного разу вчений прочитав у газеті, що в Берліні ціла родина отруїлася через несправність холодильника. У ньому стався витік діоксиду сірки. Тому Ейнштейн розробив свій холодильник, який працював на спирті. Однак у масове виробництво він так і не вийшов. Єдиний екземпляр таємниче зник. Залишилися лише кілька фотографій апарата.

А просто зараз розкажемо, як життя кубинському диктатору Фіделю Кастро врятував радянський холодильник.

Це дійсно детективна історія! У президента Куби було багато ворогів. Його не раз намагалися вбити. Якось Фіделю подали молочний коктейль, в який додали смертельну отруту. Але революціонер поставив напій у радянський холодильник. Словом, коктейль перетворився на лід, що й врятувало життя Кастро. Щоправда, історики досі сперечаються – це чиясь вигадка чи реальна подія.

Саморобний холодильник врятував життя двом мексиканських рибалкам.

Чоловіки рибалили собі й горя не знали, як раптом потрапили в шторм, і їхній човен почав тонути. Хлопці точно пішли би на дно, якби не їхній холодильник для риби. Вони якимось дивом помістилися в ньому і чотири доби дрейфували на воді. При тому, що зроблений він був із пінопласту. Посудину виловили військові. Рибалки вижили.

А пам’ятаєте легендарний фільм «Назад у майбутнє»? Це важко уявити, але головні герої мали мандрувати не в машині, а в холодильнику!

Але режисери від цієї ідеї відмовилися. Вони зрозуміли, що, якщо покажуть акторів у холодильнику, малі глядачі візьмуть з них приклад і самі полізуть до холодильників. А потім захворіють.

Якщо ви колись мріяли не вставати з дивану, а щоб холодильник зі смаколиками сам до вас прийшов, то ваші мрії здійснилися!

Минулого року розробники представили холодильник, який сам пересувається домівкою. Гаджет реагує на голосові команди.

Ще одне холодильне ноу-хау розробили наші київські винахідники. Це справжній холодильник-шпигун! Ми не жартуємо, прямо на телефон вам приходитимуть повідомлення, що хтось з’їв ваш останній шматок ковбаси. Однак є і недоліки. Програма визначає тільки кількість продуктів, а от хто їх з’їв  – ні!

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Співачка Мадонна опинилася в суді через труси

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ