УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як протести у США змінили світ

Що змінили протести проти расизму у США та світі. Протести, які відбуваються зараз по всьому світу після вбивства чорношкірого американця Джорджа Флойда, вже привели до неочікуваних змін. Вперше з середини минулого століття люди справді переосмислюють поняття «раса». Ці протести, які інколи далеко не мирні, переслідують ті ж цілі, що і Рух за права людини, що змусило владу в США в 1960-ті роки піти на скасування расової сегрегації. Але у минулому столітті це мало хоч і важливі, але мінімальні наслідки. Зараз же ситуація зовсім інша. [read_more_news] Як саме змінився світ після протестів у США, та чому проти расизму виступають ще й багато саме білих американців і європейців – дивіться в сюжеті міжнародного оглядача Юрія Мацарського. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що білоруси хочуть нового президента.

Як протести у США змінили світ

0 Коментувати

Що змінили протести проти расизму у США та світі.

Протести, які відбуваються зараз по всьому світу після вбивства чорношкірого американця Джорджа Флойда, вже привели до неочікуваних змін.

Вперше з середини минулого століття люди справді переосмислюють поняття «раса».

Ці протести, які інколи далеко не мирні, переслідують ті ж цілі, що і Рух за права людини, що змусило владу в США в 1960-ті роки піти на скасування расової сегрегації.

Але у минулому столітті це мало хоч і важливі, але мінімальні наслідки. Зараз же ситуація зовсім інша.

Як саме змінився світ після протестів у США, та чому проти расизму виступають ще й багато саме білих американців і європейців – дивіться в сюжеті міжнародного оглядача Юрія Мацарського.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що білоруси хочуть нового президента.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

18.06.2020 13:15
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: