Як привчити дитину до правильного харчування

Свіжі овочі та фрукти, каші і молочні продукти,  повна відмова від фастфуду й обмеження в солодкому – усе це основи здорового харчування, на яке так важко вмовити дітей.

Боротися зі смаковими уподобаннями малечі буває так складно, що батьки ладні махнути рукою та продовжувати давати звичні макарони, аби лише позбавити себе гучних істерик малечі.

Але коли ви потураєте бажанням дитини, то власноруч виховуєте маніпулятора. І повірте, якщо це вчасно не зупинити – далі буде ще гірше!

Діти копіюють поведінку дорослих. І якщо ви самі харчуватиметесь булками з солодкою водою, навряд чи ваша дитина буде в захваті від самої лише моркви та яблучка. Тож, почніть на власному прикладі показувати, що ви правильно харчуєтеся, що ви також їсте яблука, моркву, гарбуз, що ви не їсте сосиски і макарони.

Пам’ятайте, що здоров’я людини закладається ще з самого дитинства. Прийом вітамінів щоранку – може стати такою ж корисною звичкою, як і правильне харчування. Адже є різні вітаміни, які розроблені спеціально для дітей і з урахуванням їх потреб. Подбайте про майбутнє своїх малюків, поки вони ще маленькі.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ