УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як олігархи відмивають «брудні» гроші: подробиці гучного скандалу

Днями стався скандальний витік даних фінансових документів. З’ясувалося, що найбільші банки світу давали олігархам відмивати та переміщати між рахунками, так звані «брудні гроші». Йдеться про близько 2 трильйони доларів. Але хто саме займався такими оборудками? [read_more_news] У звіті, зокрема, згадані російські олігархи, наближені до Путіна, які таким чином обходили санкції. Щобільше, в опублікованих документах чимало українських прізвищ. Про міжнародний фінансовий скандал, та про те – хто і яким чином уникав санкцій і податків, дивіться у відео.  Нагадаємо, нещодавно ми писали про законопроект, яким Верховна Рада хоче запровадити податкову амністію для тих, хто приховував від держави готівку. Фото: Pixabay

Як олігархи відмивають «брудні» гроші: подробиці гучного скандалу

0 Коментувати

Днями стався скандальний витік даних фінансових документів.

З’ясувалося, що найбільші банки світу давали олігархам відмивати та переміщати між рахунками, так звані «брудні гроші». Йдеться про близько 2 трильйони доларів.

Але хто саме займався такими оборудками?

Також по темі: Українцям виплачуватимуть гроші просто так? Як відмивають гроші в Україні: популярні схеми Чому Україні потрібні гроші від МВФ? Пояснює Андрій Оністрат

У звіті, зокрема, згадані російські олігархи, наближені до Путіна, які таким чином обходили санкції. Щобільше, в опублікованих документах чимало українських прізвищ.

Про міжнародний фінансовий скандал, та про те – хто і яким чином уникав санкцій і податків, дивіться у відео. 

Нагадаємо, нещодавно ми писали про законопроект, яким Верховна Рада хоче запровадити податкову амністію для тих, хто приховував від держави готівку.

Фото: Pixabay

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

30.09.2020 11:40
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: