УКР
УКР

Video: Як не працювати жодного дня у своєму житті – і досягти успіху

Ця людина вважає: найкращий результат роботи, коли від тебе йдуть клієнти. Тікають від Іцхака Адізеса майже 40 років. Але щасливі та з успішним бізнесом. А головне з чітким життєвим кредо. Четверта міжнародна конференція по методології Адізеса пройде і в Україні. Організатори обіцяють не тільки теорію, а й практику. А ось сам Доктор Адізес впевнений, що все життя треба вчитись – це допомагає бути краще і жити довше. А йому то вже 80! «Моя порада для молодих людей: знайдіть щось, що викликає у вас захоплення, від чого у вас перехоплює подих, з чим ви усвідомлюєте свою причетність до такої міри, що геть забуваєте про себе. Саме це і буде мати найбільшу важливість. Важливий посил, місія, то, що ви хочете робити зі своїм життям. Якщо ви знайдете це, ви не будете працювати жодного дня у своєму житті. Ви не будете працювати, тому що будете постійно і самовіддано робити те, що любите, що характерно саме вам, а не комусь іншому», – радить доктор наук, бізнес-консультант Іцхак Адізес. Головне пам’ятати – досвід ви отримуєте кожного дня і скільки б років вам не було. Більше дивіться у відео

Як не працювати жодного дня у своєму житті – і досягти успіху

0 Коментувати

Ця людина вважає: найкращий результат роботи, коли від тебе йдуть клієнти. Тікають від Іцхака Адізеса майже 40 років. Але щасливі та з успішним бізнесом. А головне з чітким життєвим кредо.

Четверта міжнародна конференція по методології Адізеса пройде і в Україні. Організатори обіцяють не тільки теорію, а й практику.

А ось сам Доктор Адізес впевнений, що все життя треба вчитись – це допомагає бути краще і жити довше. А йому то вже 80!

«Моя порада для молодих людей: знайдіть щось, що викликає у вас захоплення, від чого у вас перехоплює подих, з чим ви усвідомлюєте свою причетність до такої міри, що геть забуваєте про себе. Саме це і буде мати найбільшу важливість. Важливий посил, місія, то, що ви хочете робити зі своїм життям. Якщо ви знайдете це, ви не будете працювати жодного дня у своєму житті. Ви не будете працювати, тому що будете постійно і самовіддано робити те, що любите, що характерно саме вам, а не комусь іншому», – радить доктор наук, бізнес-консультант Іцхак Адізес.

Головне пам’ятати – досвід ви отримуєте кожного дня і скільки б років вам не було.

Більше дивіться у відео

12.10.2017 10:52
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору