УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Маша Єфросиніна розповіла про свій перший секс

Маша Єфросиніна – телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів Charity Weekend, мама двох дітей. Вона взяла участь у новому скандальному проекті Фонду Олени Пінчук, мета якого – навчити батьків розмовляти з дітьми на інтимні теми. Важливо, щоб діти дізнавалися про секс не з еротичного відео, а від батьків. У проекті візьмуть участь 12 відомих людей, які розкажуть про свій перший секс,чи  розмовляють вони зі своїми дітьми на відверті теми і чи проводили з ними такі бесіди їхні батьки. Нагадаємо, раніше ми розповідали про проект Фонду Олени Пінчук Я зможу. Фото: Instagram

Маша Єфросиніна розповіла про свій перший секс

0 Коментувати

Маша Єфросиніна – телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів Charity Weekend, мама двох дітей. Вона взяла участь у новому скандальному проекті Фонду Олени Пінчук, мета якого – навчити батьків розмовляти з дітьми на інтимні теми.

Важливо, щоб діти дізнавалися про секс не з еротичного відео, а від батьків.

У проекті візьмуть участь 12 відомих людей, які розкажуть про свій перший секс,чи  розмовляють вони зі своїми дітьми на відверті теми і чи проводили з ними такі бесіди їхні батьки.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про проект Фонду Олени Пінчук Я зможу.

Фото: Instagram

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

02.07.2020 11:20
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: