Вражаюча правда про холестерин у курячих яйцях

Яйця – отрута для нашого організму, бо там холестерин! А він провокує інсульт та інфаркт!  Переплачуєте за яйця з коричневою шкарлупою, бо вони корисніші, ніж білі – бо вони натуральні! А сирі яйця в чоловічому раціоні – просто знахідка! Вони ж покращують потенцію!

Ви теж так думаєте? Журналісти «Ранку у Великому Місті» розібралися у міфології курячих яєць, і готові розказати, де правда, а де суцільна брехня.

МІФ 1:  ХОЛЕСТЕРИН, ЩО МІСТИТЬСЯ В ЯЙЦЯХ ШКІДЛИВИЙ ДЛЯ НАШОГО ЗДОРОВ’Я

Атеросклероз, інфаркт та інсульт – ось що вам загрожує, якщо будете зловживати яйцями! Там же холестерин! А він забиває внутрішні стінки артерій жиром! Тож порушується циркуляція крові, тиск стрибає вгору-вниз, а закінчується це все… Не будемо казати, чим!  Яйця вже давно стали ворогом номер один і все через страшне слово – холестерин! Та чи варто бути такими категоричними?

«Загалом у жовтку яйця холестерину багато. Але його не треба боятися. Це той холестерин, який нам не зашкодить. Крім того, він урівноважений з іншими корисними складовими жовтка, які компенсують цю дію. Холестерин – це дуже важлива складова нашого організму, майже всі клітини його містять», – запевнила лікар-дієтолог Надія Мельничук.

Оце тобі! Виявилося, усі обмеження коту під хвіст, бо яєчного холестерину нема чого боятися! По-перше, він урівноважується корисними речовинами, що містяться у яєчному жовтку! По – друге, кількість холестерину, що надходить у організм з яйцем – неймовірно мала! Тож, їжте на здоров’я!

МІФ СПРОСТОВАНО:   ХОЛЕСТЕРИН, ЩО МІСТИТЬСЯ В ЯЙЦЯХ НЕ ШКІДЛИВИЙ ДЛЯ НАШОГО ЗДОРОВ’Я

Більше міфів дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ