УКР
УКР

Вправи від Ахави, які змусять вас зайнятися спортом

0 - 0 Коментувати

Чимало людей бажають займатися спортом, але не знають, як зробити до цього перший крок. Насправді все надзвичайно просто. Виявляється, головна перепона на шляху до фізичного навантаження – це переїдання.

Принаймні, у цьому впевнена найспортивніша Ахава Тесленко.

“Вам заважає повний шлунок. Для того, щоб почати займатися спортом, потрібно просто припинити переїдати”, –  впевнена запальна ведуча.

За її словами, виною тому кілька основних причин. По-перше, скоріше за все ви просто не висипаєтесь, і організм компенсує недостачу сну споживанням продуктів. По-друге, нерідко організм посилає хибні імпульси голоду, коли насправді хоче пити. По-трете, приводом для переїдання часто виступають стреси.

“Втім, скоріше за все ви просто маєте занадто багато вільного часу і заповнюєте його за допомогою холодильника”, – припускає Ахава.

Задля вирішення проблеми переїдання, вона радить зайнятися корисними справами, випивати півтора-два літри води на добу і добре висиатися.

“Завдяки цьому ви припините надмірно їсти, почнете чудово почуватися, а отже – у вас з’явиться бажання займатися спортом”, – впевнена Тесленко.

Не обов’язково одразу бігти до спортзалу та починати активні тренування. Почати можна і з домашньої гімнастики. Ахава запропонувала простий комплекс із 5 вправ, виконання яких займе лише кілька хвилин.

Перша вправа – біг на місці з високим підніманням колін. Задля виконання другої доведеться перейти в положення “упор лежачи” та підстрибувати, розмикаючи на змикаючи ноги. Наступна вправа – імітація стрибків на скакалці. А потім – знову спускаємося на підлогу, спираємося на руки та починаємо стрибати з боку в бік.  Остання вправа називається “жабка”. Щоб її виконати, потрібно присідати й різко вистрибувати вверх із піднятими руками.

Цей комплекс чудово спалює зайві калорії, а головне – пробуджує бажання займатися спортом.

Повний випуск програми дивіться тут

05.03.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору