Влада Данії вилучатиме гроші та цінності у біженців, які прибули в країну

Влада Данії вилучатиме гроші та цінності у біженців, які прибули в країну. Датський парламент уже готовий схвалити це рішення.

Згідно із законопроектом, якщо у мігранта при собі більш 10 тисяч датських крон (це трохи більше 1300 євро), то всі кошти понад цю суму будуть витрачені на оплату його перебування в країні.

Також вилучатимуться предмети з дорогоцінного металу – все, окрім обручок. Зберегти коштовності при собі можна тільки в тому випадку, якщо мігрант доведе їх сентиментальне значення”.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ