УКР
УКР

Video: Віталій Козловський: Хороші дівчата носять із собою презерватив

Зірки – за безпечний секс.

До студії "Ранку у Великому Місті" завітав Віталій Козловський, який бере активну участь в акції "Я це зможу!", що проводить фонд Олени Пінчук "Антиснід" спільно з телеканалом ICTV. Співак агітує приєднатися до неї всіх, хто хоче стати краще, здоровіше та відповідальніше.

"Щоб переконати молодь у перевагах безпечного сексу, треба показати їй наслідки невикористання засобів захисту. Про це потрібно розповідати, можливо, навіть поспілкуватися з тими, хто може про це розповісти – хто вже заразився. Такі люди є, і вони, напевно, небайдужі до тих, хто зараз здоровий. І їм хочеться підказати людям, допомогти, захистити їх", – вважає Віталій Козловський.

Та перш за все про безпечний секс мають розповідати батьки.

"Я у нас не прийнято відверто говорити з дітьми про інтимні стосунки. Наприклад, у моїй родині ніколи такого не було. Як тільки по телебаченню починалися якісь поцілунки, мама одразу казала: «Віталік, відвернися». Навіть якщо я сьогодні, у 30 років, разом з батьками дивлюся фільм із поцілунками, то почуваю себе не дуже зручно", – згадує співак.

На його думку, проявляти таку ініціативу з використання засобів захисту мають не лише хлопці, але й самі дівчата.

"Коли дівчина сама витягає презерватив і пропонує безпечний секс – це вищий пілотаж! Це добре, так має бути.  Хороші дівчата носять із собою презерватив. Запам’ятайте це", – наголосив Віталій.

Повний випуск програми дивіться тут

Віталій Козловський: Хороші дівчата носять із собою презерватив

0 - 0 Коментувати

Зірки – за безпечний секс.

До студії “Ранку у Великому Місті” завітав Віталій Козловський, який бере активну участь в акції “Я це зможу!”, що проводить фонд Олени Пінчук “Антиснід” спільно з телеканалом ICTV. Співак агітує приєднатися до неї всіх, хто хоче стати краще, здоровіше та відповідальніше.

“Щоб переконати молодь у перевагах безпечного сексу, треба показати їй наслідки невикористання засобів захисту. Про це потрібно розповідати, можливо, навіть поспілкуватися з тими, хто може про це розповісти – хто вже заразився. Такі люди є, і вони, напевно, небайдужі до тих, хто зараз здоровий. І їм хочеться підказати людям, допомогти, захистити їх”, – вважає Віталій Козловський.

Та перш за все про безпечний секс мають розповідати батьки.

“Я у нас не прийнято відверто говорити з дітьми про інтимні стосунки. Наприклад, у моїй родині ніколи такого не було. Як тільки по телебаченню починалися якісь поцілунки, мама одразу казала: «Віталік, відвернися». Навіть якщо я сьогодні, у 30 років, разом з батьками дивлюся фільм із поцілунками, то почуваю себе не дуже зручно”, – згадує співак.

На його думку, проявляти таку ініціативу з використання засобів захисту мають не лише хлопці, але й самі дівчата.

“Коли дівчина сама витягає презерватив і пропонує безпечний секс – це вищий пілотаж! Це добре, так має бути.  Хороші дівчата носять із собою презерватив. Запам’ятайте це”, – наголосив Віталій.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.05.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: