УКР
УКР

Video: Віра Брежнєва розповіла про безпечний секс

1 грудня – міжнародний день боротби зі СНІДом. Тож, у рамках акції "Я це зможу" її ведуча Анна Ахава поспілкувалася з секс-символом і зіркою естради Вірою Брежнєвою на тему безпечного сексу. А ще – дізналася, де можна в Україні пройти еспрес-тест на ВІЛ - всього за 10 хвилин.

"Існує лікування, яке рятує життя й запобігає прогресуванню ВІЛ-інфекції. Це допоможе запобігти смерті від СНІДу, але лише в тому випадку, якщо людина знає про свій статус і терміново матиме доступ до рятівного лікування", – розповів представник UNAIDS Віней Салдана.

Деталі дізнайтеся з відео

Віра Брежнєва розповіла про безпечний секс

0 Коментувати

1 грудня – міжнародний день боротби зі СНІДом. Тож, у рамках акції “Я це зможу” її ведуча Анна Ахава поспілкувалася з секс-символом і зіркою естради Вірою Брежнєвою на тему безпечного сексу. А ще – дізналася, де можна в Україні пройти еспрес-тест на ВІЛ – всього за 10 хвилин.

“Існує лікування, яке рятує життя й запобігає прогресуванню ВІЛ-інфекції. Це допоможе запобігти смерті від СНІДу, але лише в тому випадку, якщо людина знає про свій статус і терміново матиме доступ до рятівного лікування”, – розповів представник UNAIDS Віней Салдана.

Деталі дізнайтеся з відео

01.12.2015 14:20
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору