Відсьогодні в Україні підвищуються ціни на електроенергію
З сьогоднішнього дня в Україні підвищуються ціни на електроенергію майже на 20%. Подорожчання торкнеться всіх – і міського населення, і мешканців сіл.
Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 копійок, то з 1 вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45 копійок. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаного електрики за місяць не перевищило 100 кіловат.
А от якщо ви перевищуєте цю норму, то для вас будуть діяти інші умови. Якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – заплатите за кожен по 79 копійок. Споживаєте більше 600 кіловат, прийдеться платити за тарифом одна гривня 48 копійок.