УКР
УКР

Video: Відомий та улюблений усіма актор підтримує дивні стосунки

Кульгавий геній, який підкорив серця мільйонів – все це про доктора Хауса, він же – актор Х'ю Лорі. Дивлячись на життя цієї людини складається враження, що персонажа культового серіалу писали точно з життя самого Лорі.

З раннього дитинства Х'ю страждав від нервових розладів. Причиною стала мамця майбутнього актора. Жінка була фанатичною прихожанкою пресвітеріанської  церкви. Для малого це означало життя без усього. Життя без материнських поцілунків та обіймів. Життя без свят і сімейних вечорів, а найголовніше – життя без слова «люблю».

А от батько Х'ю якраз і був справжнім Доктором Хаусом. Геніальним лікарем, який днями і ночами пропадав на роботі. Саме його жорсткі манери та стиль спілкування – актор пізніше використає для створення образу доктора Хауса.

А до того часу майбутня зірка кіно доволі успішно гриз граніт науки у британському Кембриджі, у якому Х'ю вчився на антрополога. Там, в університеті молодий Х'ю Лорі і познайомився з акторкою Еммою Томсон, яка дуже швидко стала першим коханням майбутнього Хауса, так само швидко як і запхала Х'ю Лорі до «френдзони».

Він був закоханий у Емму, та не вмів цього сказати. Збіг обставин чи вже закономірність, але у доктора Хауса у серіалі  була схожа ситуація – з його подругою-лікарем.

Так і дружать Х'ю та Емма вже 30 років на радість папараці. Адже протягом усього часу вони постійно потрапляють в об’єктиви камер. І збоку це не виглядає як дружба. І, може, в цих ніжних романтичних відносинах нічого б такого – якби Х'ю, як і Емма – весь цей час не були одружені. Нічого дивного, що благовірна актора, Джо Грін, від такої товаришки свого чоловіка не в захваті…

Більше дивіться у відео

Відомий та улюблений усіма актор підтримує дивні стосунки

0 Коментувати

Кульгавий геній, який підкорив серця мільйонів – все це про доктора Хауса, він же – актор Х’ю Лорі. Дивлячись на життя цієї людини складається враження, що персонажа культового серіалу писали точно з життя самого Лорі.

З раннього дитинства Х’ю страждав від нервових розладів. Причиною стала мамця майбутнього актора. Жінка була фанатичною прихожанкою пресвітеріанської  церкви. Для малого це означало життя без усього. Життя без материнських поцілунків та обіймів. Життя без свят і сімейних вечорів, а найголовніше – життя без слова «люблю».

А от батько Х’ю якраз і був справжнім Доктором Хаусом. Геніальним лікарем, який днями і ночами пропадав на роботі. Саме його жорсткі манери та стиль спілкування – актор пізніше використає для створення образу доктора Хауса.

А до того часу майбутня зірка кіно доволі успішно гриз граніт науки у британському Кембриджі, у якому Х’ю вчився на антрополога. Там, в університеті молодий Х’ю Лорі і познайомився з акторкою Еммою Томсон, яка дуже швидко стала першим коханням майбутнього Хауса, так само швидко як і запхала Х’ю Лорі до «френдзони».

Він був закоханий у Емму, та не вмів цього сказати. Збіг обставин чи вже закономірність, але у доктора Хауса у серіалі  була схожа ситуація – з його подругою-лікарем.

Так і дружать Х’ю та Емма вже 30 років на радість папараці. Адже протягом усього часу вони постійно потрапляють в об’єктиви камер. І збоку це не виглядає як дружба. І, може, в цих ніжних романтичних відносинах нічого б такого – якби Х’ю, як і Емма – весь цей час не були одружені. Нічого дивного, що благовірна актора, Джо Грін, від такої товаришки свого чоловіка не в захваті…

Більше дивіться у відео

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

03.02.2017
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: