Успіх перетворив цю акторку на справжнє чудовисько

Так часто буває: запаморочливий  зліт, а потім стрімке падіння. І чим вище ти злетів, тим болючіше падати. Так сталося із колись популярною акторкою Амандою Байнс, яка ціле десятиріччя була родзинкою американських комедій. Безкінечні приводи у поліцію, зловживання наркотиками, звинувачення батька у домаганнях, а потім психіатрична клініка – ось до чого привів дівчину шалений успіх.

Аманда Байнс фото

У дитинстві Аманда була справжнім янголятком, слухала батьків, добре вчилася та завжди була прикладом для інших дітей. І хоч дівчинка народилася в родині лікарів, це ніяк не завадило їй мріяти про кар’єру акторки. У 13 років у дівчинки вже було власне шоу на дитячому телеканалі Nickelodeon. Аманду почали впізнавали на вулицях, просили автографи, вона з’явилася на обкладинках модних журналів. Дівчина чотири рази була номінована на премію в категорії «Улюблена телевізійна акторка».

Однак особливу популярність Аманді принесла стрічка «Чого хоче дівчина». Після виходу цієї картини вона прокинулася відомою на весь світ. І якщо увесь світ захоплювався її успіхом, то сама Аманда зациклилася на ньому, тоді й почалися перші прояви зіркової хвороби, які скалічили дівчині життя.

Аманда все частіше запізнювалася на зйомки, дозволяла собі пити на знімальному майданчику, а потім й зовсім підсіла на наркотики. Тепер вона була головною зіркою зовсім не комедій, а гучних скандалів! У нетверезому стані Аманда скоїла низку жахливих ДТП й відтоді була постійним гостем у поліцейському відділку.

Та це були ще квіточки, бо надалі зірка скоїла цілу купу неадекватних вчинків – намагалася спалити будинок сусідів, накинулася на шанувальницю із кулаками та ще й звинуватила рідного батька у сексуальних домаганнях.

Це було останньою краплею. Батьки не витримали та помістили Аманду до психіатричної клініки! Однак це допомогло не надовго. Після лікування дівчина знов взялася за старе. Поступово наркотики, гучні вечірки та розгульний спосіб життя перетворили вчорашнього янгола на справжнє чудовисько.

Вона набрала зайві кілограми, зробила пірсинг щік, пластику грудей, а ще почала носити різнокольорові перуки. У такому безглуздому вигляді Аманда вешталася вулицями, розмовляла сама із собою та кидалася на перехожих, аж доки знов не потрапила до божевільні. Однак цього разу дівчина затрималася там надовго.

Колись найкращу комедійну акторку 2000-х вже ніхто й не згадає. Вона так і не змогла повернути собі втрачену кар’єру та зовнішність.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Вітні Х’юстон власноруч зруйнувала своє життя

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ