УКР
УКР

Video: Відома акторка втратила цноту у 31 рік

Ліза Кудроу – одна з шести найвідоміших «друзів» планети – Фібі Буфе. Та не найвідоміша акторка з  цієї шістки. Дівчина з тарганами у голові, але мила та з добрим серцем. Як не дивно, такою  можна назвати Лізу як у житті, так і на екранах. Білоруска за національністю, єврейка – за вихованням, ботан – у душі. Так коротко можна описати дитинство цієї улюбленої багатьма акторки. Консервативні батьки виховували дівчинку в найкращих іудейських традиціях: гуляти не дозволяли, з хлопцями дружити – тим більше, після школи – бігом додому. Тож, не дивно, що після того, як майбутня Фібі Буфе на відмінно закінчила школу, вона почала займатися дослідницькою діяльністю на біологічному факультеті. Дирекція університету покладала на розумничку Лізу величезні надії. Та все змінив один приїзд старого друга Кудроу, відомого коміка Джона Ловіца. Трохи поспілкувавшись з харизматичною зеленоокою блондинкою, він одразу ж порадив Лізі кидати своїх мишок та рослинок – і їхати у Каліфорнію на акторські курси. Джон не помилився, і дуже скоро Лізу уже взяли до одного з театрів. У Кудроу почалося нове, шоу-бізнесове життя! Яке могло засмоктати того, хто до нього не готовий. Але Ліза довела своїм батькам, що не дарма вони її виховували!  Ні проблем з алкоголем, ні випадкових зв’язків з чоловіками, ні розпусної поведінки – від акторки за усю її кар’єру журналісти так і не дочекалися. Дівчина навіть цноту зберегла до весілля! А воно у акторки, між іншим, відбулося аж у 31 рік. Чоловік акторки досі не минає нагоди похвалитися цим у своїх інтерв’ю, і розказати, який скарб йому дістався. Більше дивіться у відео  

Відома акторка втратила цноту у 31 рік

0 Коментувати

Ліза Кудроу – одна з шести найвідоміших «друзів» планети – Фібі Буфе. Та не найвідоміша акторка з  цієї шістки. Дівчина з тарганами у голові, але мила та з добрим серцем. Як не дивно, такою  можна назвати Лізу як у житті, так і на екранах.

Білоруска за національністю, єврейка – за вихованням, ботан – у душі. Так коротко можна описати дитинство цієї улюбленої багатьма акторки. Консервативні батьки виховували дівчинку в найкращих іудейських традиціях: гуляти не дозволяли, з хлопцями дружити – тим більше, після школи – бігом додому.

Тож, не дивно, що після того, як майбутня Фібі Буфе на відмінно закінчила школу, вона почала займатися дослідницькою діяльністю на біологічному факультеті.

Дирекція університету покладала на розумничку Лізу величезні надії. Та все змінив один приїзд старого друга Кудроу, відомого коміка Джона Ловіца. Трохи поспілкувавшись з харизматичною зеленоокою блондинкою, він одразу ж порадив Лізі кидати своїх мишок та рослинок – і їхати у Каліфорнію на акторські курси.

Джон не помилився, і дуже скоро Лізу уже взяли до одного з театрів. У Кудроу почалося нове, шоу-бізнесове життя! Яке могло засмоктати того, хто до нього не готовий. Але Ліза довела своїм батькам, що не дарма вони її виховували!  Ні проблем з алкоголем, ні випадкових зв’язків з чоловіками, ні розпусної поведінки – від акторки за усю її кар’єру журналісти так і не дочекалися.

Дівчина навіть цноту зберегла до весілля! А воно у акторки, між іншим, відбулося аж у 31 рік. Чоловік акторки досі не минає нагоди похвалитися цим у своїх інтерв’ю, і розказати, який скарб йому дістався.

Більше дивіться у відео

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.04.2017
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: