УКР

Video: Ветерани Другої світової війни побажали бійцям АТО стійкості й перемоги

Два покоління – дві війни. Ветерани Другої світової з біллю і тривогою спостерігають за тим, що відбувається на сході України. Вони билися й жертвували собою, щоб їхні нащадки ніколи не пізнали, що таке війна. Проте, на жаль, так сталося.

"Ранок у Великому Місті" зустрівся з ветеранами і взяв на себе місію передати їхні побажання бійцям, що прямо зараз б'ються за свободу і незалежність нашої держави.

Тетяна Ярова: "Коли я потрапила на фронт, мені ще не було 18 років. У такому віці нічого не боїшся. Кулі свистять, а я біжу до штабу фронту, щоб швиденько передати донесення. Мене навіть не хотіли брати, тому що ще була неповнолітньою. Тож, я поїхала до свого сибірського села і взяла довідку, ніби я на два роки старша. У Вітчизняну війну не думали ні про що, ішли вперед і все. "За Батьківщину, за Сталіна" – на танках скрізь було написано. А зараз… ну що сказати… потрібно їм бути мужніми, і все буде добре.

Вони переможуть обов’язково, обов’язково все буде добре! Але для цього потрібен час. Шкода, що зараз гинуть молоді хлопці".

Іван Цуканов: "Дуже боляче, що гинуть люди, руйнуються будинки, розбито виробництво. Не розумію я цих речей, і хочу, щоб наш супротив був гідним і все закінчилося перемогою української сторони.

Хочу побажати, щоб наші бійці вистояли, набралися сил. Там є багато примірних, патріотично налаштованих людей, які виправдовують нашу довіру і захищають свою країну, і нас у тому числі. Дякую їм. Дай Боже нам здобути перемогу".

Григорій Дубовенко: "Сусідом у нас не буде ані Канада, ані Франція, ані Америка. Сусідом залишиться Росія. І ми повинні домовитися, як нам мирно жити.

Я б побажав нашим воїнам мужності, патріотизму й чесності у виконанні свого обов’язку перед своєю Батьківщиною".

Микола Гіренко: Краще сказав про це 1000 років тому Омар Хайям. Він казав так:

"Если б мне всемогущество было дано -

Я бы небо такое низринул давно

И воздвиг бы другое, разумное небо

Чтобы только достойных любило оно".

А в нас зараз дуже багато негідних людей, і від цього страждає країна.

Нашим воїнам бажаю мужності, стійкості, триматися за Україну і не здаватися. Я думаю, що перемога буде за нами. Наша справа справедлива, ми захищаємо свою землю, свою Батьківщину, свою Україну".

Повний випуск програми дивіться тут

Ветерани Другої світової війни побажали бійцям АТО стійкості й перемоги

0 - 0 Коментувати

Два покоління – дві війни. Ветерани Другої світової з біллю і тривогою спостерігають за тим, що відбувається на сході України. Вони билися й жертвували собою, щоб їхні нащадки ніколи не пізнали, що таке війна. Проте, на жаль, так сталося.

“Ранок у Великому Місті” зустрівся з ветеранами і взяв на себе місію передати їхні побажання бійцям, що прямо зараз б’ються за свободу і незалежність нашої держави.

Тетяна Ярова: “Коли я потрапила на фронт, мені ще не було 18 років. У такому віці нічого не боїшся. Кулі свистять, а я біжу до штабу фронту, щоб швиденько передати донесення. Мене навіть не хотіли брати, тому що ще була неповнолітньою. Тож, я поїхала до свого сибірського села і взяла довідку, ніби я на два роки старша. У Вітчизняну війну не думали ні про що, ішли вперед і все. “За Батьківщину, за Сталіна” – на танках скрізь було написано. А зараз… ну що сказати… потрібно їм бути мужніми, і все буде добре.

Вони переможуть обов’язково, обов’язково все буде добре! Але для цього потрібен час. Шкода, що зараз гинуть молоді хлопці”.

Іван Цуканов: “Дуже боляче, що гинуть люди, руйнуються будинки, розбито виробництво. Не розумію я цих речей, і хочу, щоб наш супротив був гідним і все закінчилося перемогою української сторони.

Хочу побажати, щоб наші бійці вистояли, набралися сил. Там є багато примірних, патріотично налаштованих людей, які виправдовують нашу довіру і захищають свою країну, і нас у тому числі. Дякую їм. Дай Боже нам здобути перемогу”.

Григорій Дубовенко: “Сусідом у нас не буде ані Канада, ані Франція, ані Америка. Сусідом залишиться Росія. І ми повинні домовитися, як нам мирно жити.

Я б побажав нашим воїнам мужності, патріотизму й чесності у виконанні свого обов’язку перед своєю Батьківщиною”.

Микола Гіренко: Краще сказав про це 1000 років тому Омар Хайям. Він казав так:

“Если б мне всемогущество было дано –

Я бы небо такое низринул давно

И воздвиг бы другое, разумное небо

Чтобы только достойных любило оно”.

А в нас зараз дуже багато негідних людей, і від цього страждає країна.

Нашим воїнам бажаю мужності, стійкості, триматися за Україну і не здаватися. Я думаю, що перемога буде за нами. Наша справа справедлива, ми захищаємо свою землю, свою Батьківщину, свою Україну”.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.05.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: