Вандали руйнують столичні парки. Про це заявили в «Київзеленбуді». Там підрахували, що з початку сезону озеленення з парків і скверів Києва вкрали понад 1000 квітів, близько 150 кущів. Знищено більше 400 дерев.
Страждають також лавочки і урни для сміття. Столична влада закликає всіх свідків подібних порушень негайно викликати позицію.