УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: В Україні шукатимуть неоформлених працівників. Чого очікувати

З 2 березня Державна служба України з питань праці почала всеукраїнську кампанію з детінізації зайнятості. Насамперед, вирішили розпочати з перевірок будівельної галузі, де працює 557 тисяч громадян, що складає 16% від усіх неоформлених працівників в Україні, повідомляє Держпраця. Щоправда, штрафуватимуть не одразу. До 20 березня інспектори спочатку говоритимуть з працедавцями про негативні наслідки незадекларованої праці та зростання травматизму на будівництві. Повноцінні перевірки розпочнуться вже з 30 березня і триватимуть впродовж місяця. [read_more_news] На тих роботодавців, у яких будуть виявлені незадекларовані працівники, накладуть штрафи. Детальніше про це дивіться в сюжеті Ксенії Богуславської. Нагадаємо, раніше ми показували звіт уряду за півроку роботи – чим можуть похизуватися міністри.

В Україні шукатимуть неоформлених працівників. Чого очікувати

0 Коментувати

З 2 березня Державна служба України з питань праці почала всеукраїнську кампанію з детінізації зайнятості.

Насамперед, вирішили розпочати з перевірок будівельної галузі, де працює 557 тисяч громадян, що складає 16% від усіх неоформлених працівників в Україні, повідомляє Держпраця.

Щоправда, штрафуватимуть не одразу. До 20 березня інспектори спочатку говоритимуть з працедавцями про негативні наслідки незадекларованої праці та зростання травматизму на будівництві.

Повноцінні перевірки розпочнуться вже з 30 березня і триватимуть впродовж місяця.

Також по темі: В Україні запрацює нова виборча система: що зміниться Хто такий Андрій Єрмак і чому Зеленський призначив саме його Роботи проти хвороби: новий спосіб боротьби з коронавірусом?

На тих роботодавців, у яких будуть виявлені незадекларовані працівники, накладуть штрафи. Детальніше про це дивіться в сюжеті Ксенії Богуславської.

Нагадаємо, раніше ми показували звіт уряду за півроку роботи – чим можуть похизуватися міністри.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

10.03.2020 12:34
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: