У цій розвиненій країні прийнято гучно сьорбати та чавкати

В світі так багато цікавого і ми зобов’язані вам про все розповісти. Думаєте, що знаєте правила етикету? Так, можливо, але лише своєї країни, а їх ого-го як багато по світу. Дивіться і занотовуйте, щоб потім не ніяковіти в інших країнах.

ПРАВИЛО: ПЛЮВАТИ  В ЯКОСТІ ПРИВІТАННЯ

МІСЦЕ: ТАНЗАНІЯ, КЕНІЯ (ПЛЕМ’Я МАСАЇ)

Як для племені – то це ще людський звичайJ При зустрічі – малазійці плюють один в одного. Якщо хтось не плюнув – виказав свою неповагу до знайомого. Через це навіть серйозні конфлікти трапляються. Також коли дорослому на зустріч йде дитина, дорослий першим має смачно плюнути, а тоді вже дитина “вітається” у відповідь. Та й окрім цього на будь-які важливі події: весілля чи народження дитини, родичі з’їжджаються тільки для того, щоб поплюватися, ну тобто виказати свою повагу і благословити на добру долю. Хто б у нашій країні міг подумати, що плювок в лице може бути не образливим, а навпаки з поваги?

ПРАВИЛО: НЕ ДОЇДАТИ

МІСЦЕ: ФІЛІППІНИ

Вас в дитинстві мама змушувала доїдати все-все з тарілки і ви ще досі так робите ? Забудьте про це, коли опинитеся на Філіппінах. Адже там, якщо ви нічого не залишите на тарілці, то глибоко образите господаря. Якщо людина все доїла – це означає, що вона не наїлася порцією, якою пригостив хазяїн дому. Ну, на перший раз це ще пробачають і дають добавку, а от якщо ще й її з’їсти повністю, тоді на вас чекає образа на все життя. Адже на Філіппінах це означає, що ви таким чином вказуєте на те, що господар скупий і через це його гості голодні. От би в наших бабусь було таке правило етикету, багато «ожирінь» можна було б уникнути J

ПРАВИЛО: ГУЧНО ЇСТИ ТА ПИТИ

МІСЦЕ: ЯПОНІЯ

Не доведи Боже якась українська матуся побачить, як її дитина в громадському місці чавкає чи сьорбає,  дитя одразу отримає на горіхи, мовляв, так не культурно. А японці б посперечалися, у них навпаки некультурним вважається мовчки їсти та пити, адже це говорить про те, що не смачно. А от якщо добряче посьорбувати та чвакати, це означає, що смак страви просто неперевершений.  Можна тільки уявити, як японці себе незатишно відчувають у європейських ресторанах.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ