В Криму знищили більше 4 тонн “санкційних” продуктів

У анексованому Криму знищили більше 4 тонн “санкційних” продуктів. У соцмережах з’явилася інформація, що інспектори Россільгоспнагляду виявили під мішками з картоплею, цибулею і капустою українського виробництва перець, салати і брокколі з Нідерландів, томати з Італії і селеру з Німеччини.

Продукти були знищені на вірменському полігоні твердих побутових відходів методом поховання.

Нагадаємо, 7 серпня 2014 РФ ввела заборонила постачання низки товарів з-за кордону. 31 липня затвердили процедуру знищення продуктів. За перший день було знищено понад 250 тонн яблук, персиків, свинини, томатів, сиру.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ