В азійських країнах відсутні 4 і 14 поверхи через дивну прикмету

Різні прикмети та повір’я завжди керували людським життям. Але є дивні прикмети, якими і досі керуються люди у різних країнах світу. Наприклад, в азійських країнах відсутні 4, 13 і 14 поверхи, а в Японії не можна фотографуватися утрьох.

Прикмета: Відсутній 4,13,14 поверхи

Місце: Китай, Японія, Корея

Якщо ви зайдете у ліфт в Азіатських країнах, то відразу ж помітите, що серед поверхів відсутні цифри 4, 13 або 14, або ж всі одразу. Дивно? Для китайців з японцями – зовсім ні. Адже в їх мові число 4 співзвучне зі словом «смерть», а 14 – взагалі ледь не означає «хочу смерті». Оскільки азіати взагалі забобонні, то цілком логічно, що зайвий раз вони стараються нічого не називати і не позначати такими цифрами. Напевно, не хотілося б японцю чи корейцю потрапити в лікарню на поверх 4, що співзвучний зі смертю. Ну а 13 зрозуміло, чому відсутнє.

Раніше ми писали про  ТОП шокуючих традицій першої шлюбної ночі

Прикмета: Не ламати спагеті

Місце: Китай

У жодному разі не ламайте спагеті при знайомому китайцеві! У них довге спагеті – означає довге життя, і його не те що не можна ламати, його навіть не можна відкушувати, а потрібно повністю засмоктувати до рота. Борони Боже, відкусиш спагеті – вкоротиш собі віку.

Прикмета: Не фотографуватися утрьох

Місце: Японія

Виявляється, японцям не можна фотографуватися утрьох! Начебто людина, яка опинилася посередині, накликає на себе смерть. Однак молоде покоління японців вважає, що з розвитком технологій цю прикмету можна проігнорувати. Річ у тому, що на старовинних апаратах посередині фокус був найгіршим, тому людина виходила трішки розмитою або з дефектами – і виглядало це якось моторошно і потойбічно. До того ж, часто посередині завжди садили найстаршого члена сім’ї, який, зазвичай, швидше за всіх відходив в інший світ. Однак старше покоління і досі в це вірить, тому намагається уникати фото утрьох.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: У цій розвиненій країні прийнято гучно сьорбати та чавкати

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ