УКР
УКР

В Австралії козла викликали до суду

0 - 0 Коментувати

У світі так багато цікавого і ми зобов’язані вам про все розповісти. Любите тварин і часто пробачаєте їм бешкетування? А закон не вибачає і навіть судить їх як звичайних злочинців.

ІСТОТА: КОЗЕЛ

ОБВИНУВАЧЕННЯ: ВАНДАЛІЗМ

Поліція Австралії звинуватила козла Гері  у вандалізмі, адже заскочила його якраз за скоєнням злочину… нуу тобто за поїданням квіточок. Біля самого Музею сучасних мистецтв Сіднея. Козла разом з господарем викликали до суду, де вимагали стягти штраф з господаря, оскільки сам козел не може ж заплатити! Та хазяїн тварини просто так здаватися не збирався та найняв для Гері найкращого адвоката. Закінчилася історія тим, що суд відхилив позов за відсутністю доказів. Видно адвокат на славу попрацював J

ІСТОТА: ГОЛУБ

ОБВИНУВАЧЕННЯ: ШПІОНАЖ

Індія дуже пильнує свої кордони з Пакистаном. І коли один індус помітив підозрілого голуба, тут же вловив його і відніс до поліції. Бідного птаха, як найнебезпечнішого злочинця запроторили за ґрати, та тримали під озброєною охороною з обмеженим доступом. До тварини-шпіона впускали тільки слідчого і ветеринара. Після декількох повних оглядів лікарем на предмет пошуку шпіонського обладнання, нічого виявлено не було, і «небезпечного злочинця» відпустили.

Більше дивіться у відео

Також дивіться: Свині здатні складати тести, проходити лабіринти і реагувати на музику

17.08.2017
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору