УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: В Антарктиді тече кривавий водоспад

У світі стільки дивовижних і аномальних місць – журналісти «Ранку у Великому Місті» вибрали для вас найцікавіші.

 Аномалія: Річка п’яти кольорів Країни: Колумбія Каньо-Крісталес – найкольоровіша річка у всьому світі. Вона налічує в собі 5 кольорів. Звичайно, це не вода змінює свій колір, просто в річці росте 5 видів водоростей червоного, жовтого, зеленого, чорного і голубого кольорів. Такий вигляд це чудо-природи набуває в період з весни до осені, коли всі водорості починають цвісти. источник фото ru.123rf.com   Аномалія: Води річок Ріу-Негру та Солимойнс Країна: Бразилія Все легко: просто є дві річки, які потім з’єднуються в одну… а от їхні води проти такого «шлюбу», і не змішуються, тому одна річка має два кольори. З одного боку – вода чиста і синя, а з іншого – світло-мутна. І так вони з’єднані, але не «перемішані», течуть цілих 4 км... Вчені пояснюють таку аномалію тим, що річки мають різні температури та швидкості потоку.

источник фото ru.123rf.com

Аномалія: Кривавий водоспад Країна: Антарктида По-перше, водоспад в Антарктиді – це вже аномалія, а кровавий водоспад – дві аномалії в одній. Вода в цьому водоспаді не замерзає  при –10 °C, а це дивина для такого холодного місця. Якби парадоксально не звучало, але тече вода, тому що під час замерзання виділяє тепло, яке розтоплює холодний лід. А от «кровавого кольору» вона, тому що містить дуже багато заліза, яке окислюється і набуває ржавого відтінку.

кровавый водопад

Більше дивіться у відео

В Антарктиді тече кривавий водоспад

0 Коментувати

У світі стільки дивовижних і аномальних місць – журналісти «Ранку у Великому Місті» вибрали для вас найцікавіші.

 Аномалія: Річка п’яти кольорів

Країни: Колумбія

Каньо-Крісталес – найкольоровіша річка у всьому світі. Вона налічує в собі 5 кольорів. Звичайно, це не вода змінює свій колір, просто в річці росте 5 видів водоростей червоного, жовтого, зеленого, чорного і голубого кольорів. Такий вигляд це чудо-природи набуває в період з весни до осені, коли всі водорості починають цвісти.

источник фото ru.123rf.com

 

Аномалія: Води річок Ріу-Негру та Солимойнс

Країна: Бразилія

Все легко: просто є дві річки, які потім з’єднуються в одну… а от їхні води проти такого «шлюбу», і не змішуються, тому одна річка має два кольори. З одного боку – вода чиста і синя, а з іншого – світло-мутна.

І так вони з’єднані, але не «перемішані», течуть цілих 4 км… Вчені пояснюють таку аномалію тим, що річки мають різні температури та швидкості потоку.

источник фото ru.123rf.com

Аномалія: Кривавий водоспад

Країна: Антарктида

По-перше, водоспад в Антарктиді – це вже аномалія, а кровавий водоспад – дві аномалії в одній. Вода в цьому водоспаді не замерзає  при –10 °C, а це дивина для такого холодного місця. Якби парадоксально не звучало, але тече вода, тому що під час замерзання виділяє тепло, яке розтоплює холодний лід. А от «кровавого кольору» вона, тому що містить дуже багато заліза, яке окислюється і набуває ржавого відтінку.

кровавый водопад

Більше дивіться у відео

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

03.09.2018 15:00
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: