В Амстердамі можна розписатися навіть в аеропорту

Гігантський океанаріум, 4-D кінотеатр або гральні автомати – і все це просто  в аеропорту. Які унікальні аеропорти є у світі?

крило літака

Аеропорт: Міжнародний аеропорт Ванкувера, Канада

Особливість: океанаріум

Родзинкою аеропорту у Ванкувері є гігантський океанаріум, який нараховує 850 видів жителів Тихого океану. На летовищі розміщено два акваріуми: один великий з різними представниками підводного світу, та менший, в якому живуть місячні медузи. Вхід у глибинне дно йде через платформу водоспаду. Усюди зелень, імітація землі та моря. Чудовий релакс перед польотом.

Аеропорт: Гонконгський міжнародний аеропорт, Китай

Особливість: Великий кінотеатр

У Гонконзі найкращий кінотеатр знаходиться в аеропорту. Окрім того, що він найкращий, він ще й найбільший із тих, де можна подивитися фільми у 4Д. Окрім об’ємної картинки, глядачі тут ще й відчувають все, що відбувається на екрані – запахи і навіть воду, яка ллється, припустимо, на руки. Здається, це ідеальне очікування на свій рейс!

Аеропорт: Схіпгол, Нідерланди

Особливість: РАЦС

В аеропорту Амстердама працює РАЦС. Ну раптом комусь захочеться одружитися перед польотом або ж навпаки – після прильоту в Амстердам. А що, це зручно, одружитися – і відразу ж у медовий місяць. Окрім реєстрації шлюбу, тут можна замовити спеціальний весільний пакет, який включає весільну подорож або шлюбну ніч у готелі.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: У Японії є заклад, в якому мавпи працюють офіціантами

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ