Українцям пропонують оформлювати субсидії на дрова. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав на своїй сторінці в соцмережах.
Всіх українців, які живуть у приватному секторі і використовують для опалення дрова, брикети або вугілля, Володимир Гройсман закликав оформити субсидію на закупівлю палива.
Він також зазначив, що якщо раніше розмір субсидії складав 2 тисячі гривень, то тепер вона засягає 3 тисяч гривень.
“Тому, якщо ви використовуєте для опалення тверде паливо і є труднощі з його оплатою – оформляйте субсидію”, – написав Гройсман.