X

Українцям не доведеться давати лікарям “на лапу”

Українцям не доведеться давати лікарям “на лапу”. Кабінет міністрів затвердив законопроект, який переведе систему охорони здоров’я на новий принцип роботи.

Новий законопроект ставить перед собою три мети:

Мета перша – забезпечити українцям безкоштовні медичні послуги і препарати.

Мета друга – персоналізована оплата за медичні послуги. Це означає, що пацієнт буде платити: а) за фактом за надані йому послуги і б) за єдиним державним тарифом, а не як вирішить лікар.

Мета третя – зробити так, щоб медичні послуги в Україні відповідали міжнародним стандартам.

Shevchuk: