Українцям не доведеться давати лікарям “на лапу”.Кабінет міністрів затвердив законопроект, який переведе систему охорони здоров’я на новий принцип роботи.
Новий законопроект ставить перед собою три мети:
Мета перша – забезпечити українцям безкоштовні медичні послуги і препарати.
Мета друга – персоналізована оплата за медичні послуги. Це означає, що пацієнт буде платити: а) за фактом за надані йому послуги і б) за єдиним державним тарифом, а не як вирішить лікар.
Мета третя – зробити так, щоб медичні послуги в Україні відповідали міжнародним стандартам.