УКР
УКР

Video: Українці визначилися, які подарунки хочуть на Новий рік

Українці визначилися, який подарунок вони хочуть на Новий рік. У ході соцопитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), стали відомі основні п'ять подарунків, які хотіли б отримати українці на Новий рік.

Перше місце в рейтингу новорічних подарунків займають гроші. 13% чоловіків хотіли б отримати гроші, як подарунок на Новий рік (в 2014 було 20%), серед жінок таких 15% (в 2014 було 17%). На другому місці в ієрархії подарунків у чоловіків з'явився автомобіль і аксесуари до авто – також  13%, серед жінок цей подарунок обрали 1% опитаних.

На третьому місці в цьому році в чоловіків, і на другому у жінок – романтична подорож (серед чоловіків так відповіли 6%, серед жінок - 11%).

8% чоловіків не чекають ніяких подарунків на Новий рік, серед жінок так відповіли 4%.

Українці визначилися, які подарунки хочуть на Новий рік

0 Коментувати

Українці визначилися, який подарунок вони хочуть на Новий рік. У ході соцопитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), стали відомі основні п’ять подарунків, які хотіли б отримати українці на Новий рік.

Перше місце в рейтингу новорічних подарунків займають гроші. 13% чоловіків хотіли б отримати гроші, як подарунок на Новий рік (в 2014 було 20%), серед жінок таких 15% (в 2014 було 17%). На другому місці в ієрархії подарунків у чоловіків з’явився автомобіль і аксесуари до авто – також  13%, серед жінок цей подарунок обрали 1% опитаних.

На третьому місці в цьому році в чоловіків, і на другому у жінок – романтична подорож (серед чоловіків так відповіли 6%, серед жінок – 11%).

8% чоловіків не чекають ніяких подарунків на Новий рік, серед жінок так відповіли 4%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.12.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: