УКР
УКР

Video: Українці стали менше допомагати армії, – волонтери

Українська армія тримається на плечах волонтерів. Про це постійно говорять самі військові. Незважаючи на величезні ризики для життя, ці люди привозять бійцям у небезпечну зону продукти харчування, одяг і навіть військове обладнання. Напередодні Верховна Рада захистила права тих, хто допомагає українським бійцям у зоні АТО і жителям Донбасу. Згідно з документом, добровільною допомогою можуть займатися всі організації та установи без обмежень. А волонтерами можуть бути як громадяни України, так і іноземці, які  перебувають в державі на законних підставах. Окрім того, документ знімає вікові обмеження. Сьогодні армія не може існувати без волонтерів. Роль держави в обличчі Міністерства оборони постійно збільшується, але волонтери залишаються важливим фактором, запевняє один з керівників ради волонтерів при Міністерстві оборони України Олег Свірко. За його словами, сьогодні відбувається консолідація зусиль волонтерів і держави. Це необхідно, аби не дублювати функції й не везти одні й те самі речі в ті ж самі підрозділи. "Якщо вам дзвонять і кажуть, що немає форми, бронежилета або каски – дзвоніть мені, адже насправді все це сьогодні в Міністерстві оборони є. Не потрібно витрачати кошти на те, що вже може дати держава", – наголошує волонтер. За його словами, найбільші проблеми армії – це засоби пересування. Також дуже необхідні засоби нічного ведення бою та інше бойове обладнання. Втім, волонтер зауважив, що через підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, громадяни стали менше допомагати армії. "Це величезна проблема. Збір коштів у нас на порядок зменшився. Ао-перше, у людей просто нема цих коштів. А по-друге, пливає так зване перемиря. Але я хочу наголосити – люди, там миру немає. Наша група просто зараз знаходиться в зоні АТО і повідомляє: обстріли наших підрозділів не вщухають ні на мить", – каже Свірко. Сьогодні волонтери – це вагома частина Міністерства оборони, вони виконують там вагомий обсяг роботи. "Нам дісталася система управління, яка фактично не працює. Щоб отримати рішення, кожна проблема повинна пройти 5-6 рівнів. А волонтери виконують роль ліфту: послухавши начальника департаменту, ми можемо через 5 хвилин зайти до міністра, озвучити проблему й отримати карт-бланш на її рішення", – розповідає Олег Свірко. Зв’язатися з волонтерськими групами "Мега-Поліграф" і "Воїни Добра" можна за телефоном: 050-157-51-44

Українці стали менше допомагати армії, – волонтери

0 Коментувати

Українська армія тримається на плечах волонтерів. Про це постійно говорять самі військові. Незважаючи на величезні ризики для життя, ці люди привозять бійцям у небезпечну зону продукти харчування, одяг і навіть військове обладнання.

Напередодні Верховна Рада захистила права тих, хто допомагає українським бійцям у зоні АТО і жителям Донбасу. Згідно з документом, добровільною допомогою можуть займатися всі організації та установи без обмежень. А волонтерами можуть бути як громадяни України, так і іноземці, які  перебувають в державі на законних підставах. Окрім того, документ знімає вікові обмеження.

Сьогодні армія не може існувати без волонтерів. Роль держави в обличчі Міністерства оборони постійно збільшується, але волонтери залишаються важливим фактором, запевняє один з керівників ради волонтерів при Міністерстві оборони України Олег Свірко.

За його словами, сьогодні відбувається консолідація зусиль волонтерів і держави. Це необхідно, аби не дублювати функції й не везти одні й те самі речі в ті ж самі підрозділи.

“Якщо вам дзвонять і кажуть, що немає форми, бронежилета або каски – дзвоніть мені, адже насправді все це сьогодні в Міністерстві оборони є. Не потрібно витрачати кошти на те, що вже може дати держава”, – наголошує волонтер.

За його словами, найбільші проблеми армії – це засоби пересування. Також дуже необхідні засоби нічного ведення бою та інше бойове обладнання.

Втім, волонтер зауважив, що через підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, громадяни стали менше допомагати армії.

“Це величезна проблема. Збір коштів у нас на порядок зменшився. Ао-перше, у людей просто нема цих коштів. А по-друге, пливає так зване перемиря. Але я хочу наголосити – люди, там миру немає. Наша група просто зараз знаходиться в зоні АТО і повідомляє: обстріли наших підрозділів не вщухають ні на мить”, – каже Свірко.

Сьогодні волонтери – це вагома частина Міністерства оборони, вони виконують там вагомий обсяг роботи.

“Нам дісталася система управління, яка фактично не працює. Щоб отримати рішення, кожна проблема повинна пройти 5-6 рівнів. А волонтери виконують роль ліфту: послухавши начальника департаменту, ми можемо через 5 хвилин зайти до міністра, озвучити проблему й отримати карт-бланш на її рішення”, – розповідає Олег Свірко.

Зв’язатися з волонтерськими групами “Мега-Поліграф” і “Воїни Добра” можна за телефоном: 050-157-51-44

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.03.2015 15:40
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: