Як виявилося, не їсти – це найдоступніший спосіб економії, оскільки жителі України проїдають більше половини своїх доходів.
Уже два роки українці їдять менше м’яса і риби, але більше хліба і картоплі. А також купують найдешевші продукти: ковбасу, макарони і крупи. При цьому, судячи з результатів опитування громадської думки, 90% українців не згодні з новими тарифами.
Про це розповів директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий, передає «Громадське Радіо». Більш того, за його словами 65% українців, які взяли участь в опитуванні, готові вийти на Тарифний Майдан.