Згідно з новим законом “Про метрологію та метрологічну діяльність”, повірку лічильників будуть проводити за рахунок комунальних організацій. Оскільки вартість їх обслуговування вже включена в тариф.
Про це в Facebook повідомив заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефедов.
“У законі закрили двозначності, які дозволяли “креативним” комунальникам додатково брати 300-500 грн кожні три роки за повірку лічильників”, – зазначив він.