УКР
УКР

Video: Український літак можуть назвати на честь Степана Бандери

У жовтні завод "Антонов" оголосив конкурс на народне ім'я для нового літака Ан-178. Переможцем стане та назва, яка набере найбільше "лайків" у соцмережах.

І хоча конкурс проходить до 19 грудня, вже зараз у списку запропонованих назв лідирує "Степан Бандера". Користувачі соцмереж віддали за нього більше 2500 голосів. Далі з великим розривом йдуть варіанти "Амет-Хан Султан" і "Кіборг": за них проголосувало менше тисячі людей.

До речі, Росія не могла залишатися осторонь і, звичайно ж, прокоментувала цю ініціативу. Віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін у відповідь на "Бандеру" запропонував назвати новий російський винищувач "СМЕРШ" – так у радянській армії під час Другої світової війни називалися відділи контррозвідки, розшифровується як "Смерть шпигунам".

Український літак можуть назвати на честь Степана Бандери

0 - 0 Коментувати

У жовтні завод “Антонов” оголосив конкурс на народне ім’я для нового літака Ан-178. Переможцем стане та назва, яка набере найбільше “лайків” у соцмережах.

І хоча конкурс проходить до 19 грудня, вже зараз у списку запропонованих назв лідирує “Степан Бандера”. Користувачі соцмереж віддали за нього більше 2500 голосів. Далі з великим розривом йдуть варіанти “Амет-Хан Султан” і “Кіборг”: за них проголосувало менше тисячі людей.

До речі, Росія не могла залишатися осторонь і, звичайно ж, прокоментувала цю ініціативу. Віце-прем’єр Росії Дмитро Рогозін у відповідь на “Бандеру” запропонував назвати новий російський винищувач “СМЕРШ” – так у радянській армії під час Другої світової війни називалися відділи контррозвідки, розшифровується як “Смерть шпигунам”.

11.12.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору