УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Українських виробників штрафуватимуть за несмачні продукти

Вже через три тижні в Україні набуде чинності новий закон, що регулює якість харчових продуктів. Закон забороняє користуватися добавками, які не дозволені в Євросоюзі. Наприклад, добавка Е250, яку використовують для додання ковбасам характерного рожевого кольору. І Е102 – синтетичний барвник для газованої води, який негативно діє на увагу дітей. Якщо через 3 місяці помітите ці добавки в складі продуктів – сміливо подавайте скаргу. Спеціальна комісія влаштує перевірку виробникам, і якщо рівень шкідливих речовин у тому ж лимонад або ковбасі буде перевищувати норму, підприємство оштрафують. Повний випуск програми дивіться тут

Українських виробників штрафуватимуть за несмачні продукти

0 Коментувати

Вже через три тижні в Україні набуде чинності новий закон, що регулює якість харчових продуктів. Закон забороняє користуватися добавками, які не дозволені в Євросоюзі.

Наприклад, добавка Е250, яку використовують для додання ковбасам характерного рожевого кольору. І Е102 – синтетичний барвник для газованої води, який негативно діє на увагу дітей.

Якщо через 3 місяці помітите ці добавки в складі продуктів – сміливо подавайте скаргу. Спеціальна комісія влаштує перевірку виробникам, і якщо рівень шкідливих речовин у тому ж лимонад або ковбасі буде перевищувати норму, підприємство оштрафують.

Повний випуск програми дивіться тут

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

01.09.2015 16:23
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: