УКР
УКР

Video: Українські школи увійшли до списку найбільш інноваційних навчальних закладів

Українські школи увійшли до списку найбільш інноваційних у світі навчальних закладів. Список склала компанія Microsoft в рамках щорічної глобальної програми розвитку науки.

Під словом "інноваційний" мається на увазі глибоке впровадження ІТ-технологій в навчальний процес. Тобто діти ставлять досліди в онлайн-режимі. Розвиваються і засвоюють новий матеріал, граючи на гаджетах. Складають презентації та наукові проекти з використанням віртуальних і ІТ-технологій. А батьки цих дітей у свою чергу вчаться не порівнювати дитину з іншими, а сприймати тільки результат свого чада.

У в цьому списку опинилися сім українських шкіл: п'ять з Києва та по одній з Дніпропетровська та Тернополя. Ці заклади у своїх навчальних процесах активно використовують мобільні і хмарні технології. Тобто віртуальні бази даних, архіви інформації тощо.

Українські школи увійшли до списку найбільш інноваційних навчальних закладів

0 Коментувати

Українські школи увійшли до списку найбільш інноваційних у світі навчальних закладів. Список склала компанія Microsoft в рамках щорічної глобальної програми розвитку науки.

Під словом “інноваційний” мається на увазі глибоке впровадження ІТ-технологій в навчальний процес. Тобто діти ставлять досліди в онлайн-режимі. Розвиваються і засвоюють новий матеріал, граючи на гаджетах. Складають презентації та наукові проекти з використанням віртуальних і ІТ-технологій. А батьки цих дітей у свою чергу вчаться не порівнювати дитину з іншими, а сприймати тільки результат свого чада.

У в цьому списку опинилися сім українських шкіл: п’ять з Києва та по одній з Дніпропетровська та Тернополя. Ці заклади у своїх навчальних процесах активно використовують мобільні і хмарні технології. Тобто віртуальні бази даних, архіви інформації тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14.12.2015 15:00
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: