УКР
УКР

У Ріо завершилися змагання 8-го дня Паралімпійських ігор у плаванні, на яких українські спортсмени вибороли собі дві золоті нагороди.

Чемпіонами Паралімпіади стали Максим Кріпак і Євген Богодайко. Ще одне срібло на дистанції 200 метрів вільним стилем завоював Дмитро Виноградець.

Таким чином, на сьогодні на рахунку збірної України 87 медалей: 34 золотих, 26 срібних та 27 бронзових.

Також варто відзначити Паралімпійську збірну України з футболу. На турнірі 7 на 7 (спортсмени з наслідками ДЦП) у Ріо наші футболісти пробилася до фіналу змагань. У рамках півфіналу українці зустрілася з футболістами Нідерландів.