Україна відновила імпорт газу з Угорщини. Добовий обсяг склав близько 1 млн куб. м газу.
Як повідомляють в Укртрансгазі, блакитне паливо почало надходити ще в суботу. Імпорт газу був припинений на початку липня. Тепер поставки відновилися.
Крім того, імпортний газ надходить в Україну і по словацькому напрямку обсягом близько 0,5 млн куб. м на добу. Також Укртрансгаз готовий відновити імпорт газу з Польщі.
Нагадаємо, “Нафтогаз” планує закупити близько 3 млрд куб. м газу в ІІІ кварталі цього року.