У терористів на Донбасі відбирають документи

У терористів на Донбасі відбирають документи. Про це пише на своїй сторінці в соцмережах координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

За його словами, документи вилучаються у всіх бойовиків так званої ЛНР, які знаходяться поруч з лінією фронту. Це наказ командирів. Робиться це для того, щоб терористи не змогли втекти.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ