УКР
УКР

Video: У США готові “спустити псів” на друзів Путіна

У США готові "спустити псів" на друзів Путіна. В Американському Міністерстві Фінансів  заявили, що якщо Москва продовжить вести «зловмисну» діяльність в світі, то до найближчого оточення безпосередньо Путіна застосують нові санкції. Йдеться про людей, які фігурують у так званій «кремлівській доповіді».

америка і росія

У США переконують, їхні наміри цілком серйозні, і Москва має це розуміти. Як приклад наводять олігархів Олега Дерипаску і Віктора Вексельберга, які вже потрапити під жорсткий прес Сполучених Штатів. В американському мінфіні переконані, уся відповідальність за "неприйнятні" дії Кремля має лежати особисто на Путіні та його оточенні. І вони обов’язково зіштовхнуться з усіма відповідними наслідками. До слова, лише у середу, 26 вересня, вступили в силу нові санкції проти 12 російських компаній, які завдають шкоди американським національним інтересам. Це організації, які пов’язані з військово-промисловим комплексом, а також такі, які сприяли кібератакам на США. Тепер усі ці компанії втратили доступ до американського ринку товарів і технологій. Та як ставляться до чергових санкцій Кремль?

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що в арсеналі зовнішньої політики США "не залишилось нічого, крім санкцій, погроз і силових прийомів". І мовляв, Москві взагалі байдуже на ці санкції.

"Оскаженілий "санкційний принтер" у Вашингтоні продовжує безупинно видавати антиросійські заходи, для нас це стало повсякденним інформаційним шумом, він набридає, але до нього ми звикли", – заявив заступник міністра закордонних справ РФ  Сергій Рябков.

А от експерти переконані, попри заперечення Кремля, Західні санкції таки серйозно б’ють не лише по економіці країни, але й по особистих гаманцях очільників РФ. А усі "відмовки" – виключно для того, аби вкотре переконати зазомбований російський народ, що все під контролем, і «загниваючий Захід» безсилий проти Росії.

Та, схоже, санкції проти російських олігархів мають і зворотній ефект. США такими діями допомагають Путіну досягти цілі, яку йому самотужки було вкрай важко здійснити – повернення капіталів російських багатіїв до Росії. І бізнесмени таки переводять гроші в російські державні банки та змінюють баланс коштів, які знаходяться в офшорах. То невже Путін виграє?

"У будь-яких ліків є пряма дія і побічна дія. Дійсно, частково капітали повертаютсья в Росію, але нагадаю, Росія була однією з найпривабливіших швидко зростаючих економік, і тому дуже багато було грошей залучено. Якщо ми подивимось в російський баланс, то витік капіталу набагато більший, ніж репатріації капіталів російських олігархів", – пояснює юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

США вводять санкції проти Росії послідовно, починаючи з 2014 року. Тоді Вашингтон ввів санкції проти російських громадян і компаній у зв'язку з анексією українського Криму. І щоразу санкції лише посилюються, тож вода точить каміні, а санкції – Кремль.

Також дивіться: Так званий Руслан Боширов отримав звання Герой Росії за вторгнення в Україну

У США готові “спустити псів” на друзів Путіна

0 Коментувати

У США готові “спустити псів” на друзів Путіна. В Американському Міністерстві Фінансів  заявили, що якщо Москва продовжить вести «зловмисну» діяльність в світі, то до найближчого оточення безпосередньо Путіна застосують нові санкції. Йдеться про людей, які фігурують у так званій «кремлівській доповіді».

америка і росія

У США переконують, їхні наміри цілком серйозні, і Москва має це розуміти. Як приклад наводять олігархів Олега Дерипаску і Віктора Вексельберга, які вже потрапити під жорсткий прес Сполучених Штатів. В американському мінфіні переконані, уся відповідальність за “неприйнятні” дії Кремля має лежати особисто на Путіні та його оточенні. І вони обов’язково зіштовхнуться з усіма відповідними наслідками. До слова, лише у середу, 26 вересня, вступили в силу нові санкції проти 12 російських компаній, які завдають шкоди американським національним інтересам. Це організації, які пов’язані з військово-промисловим комплексом, а також такі, які сприяли кібератакам на США. Тепер усі ці компанії втратили доступ до американського ринку товарів і технологій. Та як ставляться до чергових санкцій Кремль?

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що в арсеналі зовнішньої політики США “не залишилось нічого, крім санкцій, погроз і силових прийомів”. І мовляв, Москві взагалі байдуже на ці санкції.

“Оскаженілий “санкційний принтер” у Вашингтоні продовжує безупинно видавати антиросійські заходи, для нас це стало повсякденним інформаційним шумом, він набридає, але до нього ми звикли”, – заявив заступник міністра закордонних справ РФ  Сергій Рябков.

А от експерти переконані, попри заперечення Кремля, Західні санкції таки серйозно б’ють не лише по економіці країни, але й по особистих гаманцях очільників РФ. А усі “відмовки” – виключно для того, аби вкотре переконати зазомбований російський народ, що все під контролем, і «загниваючий Захід» безсилий проти Росії.

Та, схоже, санкції проти російських олігархів мають і зворотній ефект. США такими діями допомагають Путіну досягти цілі, яку йому самотужки було вкрай важко здійснити – повернення капіталів російських багатіїв до Росії. І бізнесмени таки переводять гроші в російські державні банки та змінюють баланс коштів, які знаходяться в офшорах. То невже Путін виграє?

“У будь-яких ліків є пряма дія і побічна дія. Дійсно, частково капітали повертаютсья в Росію, але нагадаю, Росія була однією з найпривабливіших швидко зростаючих економік, і тому дуже багато було грошей залучено. Якщо ми подивимось в російський баланс, то витік капіталу набагато більший, ніж репатріації капіталів російських олігархів”, – пояснює юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

США вводять санкції проти Росії послідовно, починаючи з 2014 року. Тоді Вашингтон ввів санкції проти російських громадян і компаній у зв’язку з анексією українського Криму. І щоразу санкції лише посилюються, тож вода точить каміні, а санкції – Кремль.

Також дивіться: Так званий Руслан Боширов отримав звання Герой Росії за вторгнення в Україну

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.09.2018 16:00
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: