У Швейцарії наречену поливають брудом

В світі так багато цікавого і ми зобов’язані вам про все розповісти.  Думали, що лише в нас є божевільні весільні традиції? Ну там, тещу в річці скупати чи щось таке… Тоді ці традиції зі всього світу вас добряче здивують!

ТРАДИЦІЯ: ПОЛИВАННЯ НАРЕЧЕНОЇ БРУДОМ  

МІСЦЕ: ШВЕЙЦАРІЯ

В день перед весіллям друзі нареченого з ніг до голови обливають наречену всілякою гидотою.  Змішують різні соуси, додають туди протухлі продукти і це все прямісінько на неї,а потім ведуть по місту, та ще й в декілька пивничок таку красуню запускають,  а вона замість того, щоб плакати, уявіть собі, радіє! Що за дивна традиція скажете ви, а тут, виявляється, є своя, така «чоловіча» логіка. Кажуть, що після такого кошмару, всі  погрішності чоловіка в сімейному житті вона просто не помічатиме, бо вони здаватимуться їй квіточками порівняно з тим, що вона пережила в передвесільний день. Судячи з цього, традицію точно придумав чоловік, адже кожна жінка знає, що завжди знайде до чого приколупатися, які б там традиції не пережила 😉

ТРАДИЦІЯ:  ПІДПИЛЮВАННЯ ЗУБІВ НАРЕЧЕНИМ

МІСЦЕ: БАЛІ

На острові Балі вважають, що саме в такий світлий день потрібно позбутися всіх пороків і злих духів. І не придумали нічого кращого, як підпилювати по 6 зубів кожному з наречених.  Вони вірять, що кожен з цих зубів втілює один з 6 смертних гріхів: гнів, похіть, заздрість, ненажерливість, жадібність, дурість.  І якщо їх підпиляти, то в сімейному житті буде тільки щастя, адже всі злі духи відійдуть.

ТРАДИЦІЯ:  НЕ ХОДИТИ В ТУАЛЕТ     

МІСЦЕ:  БАРНЕО

Десь біля Малайзії є невеличкий острів Барнео з дуже-дуже дивною весільною традицію. Якщо в інших дивних традиціях хоч якась логіка присутня, то тут ми її не побачили і здогадок у нас навіть немає. Отож, за традицією після весілля подружжю не можна ходити в туалет 3 дні, є спеціальні спостерігачі, які за цим слідкують, ну а щоб такого бажання навіть не виникало, то ці три дні, вони нічого не їдять і п’ють лише по ковтку води. За повір’ям,  якщо молодята протримаються, то їх подружнє життя буде довгим і щасливим, ну а якщо хоч хтось не втримається, то все сварки і нещастя – забезпечені!

Больше смотрите в видео

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ