УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: У Швеції можна зупинитися в екзотичному готелі на дереві

У Швеції, в бореальному лісі є екзотичний і незвичний готель з будиночків на дереві. Наприклад, один з номерів – це дзеркальний куб. Вартість за добу майже 14 тисяч гривень. Розрахований максимум на двох людей.  Одразу його навіть не помітиш. Стіни оздоблені склом з спеціальною інфрачервоною плівкою, невидимою для людей. Але її бачать птахи. За задумом авторів, на поверхні стін відзеркалюється ліс і небо, які наче продовжують картинку природи. А на даху є тераса, піднятися на яку можна дерев'яними сходами. Також дивіться: Ірландець побудував будинок з паперових грошей

У Швеції можна зупинитися в екзотичному готелі на дереві

0 Коментувати

У Швеції, в бореальному лісі є екзотичний і незвичний готель з будиночків на дереві. Наприклад, один з номерів – це дзеркальний куб. Вартість за добу майже 14 тисяч гривень.

Розрахований максимум на двох людей.  Одразу його навіть не помітиш. Стіни оздоблені склом з спеціальною інфрачервоною плівкою, невидимою для людей. Але її бачать птахи. За задумом авторів, на поверхні стін відзеркалюється ліс і небо, які наче продовжують картинку природи. А на даху є тераса, піднятися на яку можна дерев’яними сходами.

Також дивіться: Ірландець побудував будинок з паперових грошей

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

24.11.2017 15:20
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: