УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: У Севастополі жителі перекрили дорогу і вимагають світла

Близько 250 людей, що проживають по вулиці Героїв Сталінграду, в Севастополі жителі перекрили дорогу і вимагають світла. Жителі скандують: "Дайте світло!", а також вимагають приїзду так званого губернатора міста Сергія Меняйло.

Крім того, за словами активістів, за останні п'ять днів в їхніх квартирах жодного разу не було світла, незважаючи на затверджені графіки веерного відключення. У той же час так звана «прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що якщо енергоблокада завдасть шкоди здоров'ю жителів Криму або навіть призведе до смерті, то друга частина статті КК РФ "Диверсія" може бути змінена на частину третю. Відповідно, зросте і покарання – з 20 років позбавлення волі до довічного ув'язнення. А ось активістам блокади Криму загрожує довічний термін, каже Поклонська.

У Севастополі жителі перекрили дорогу і вимагають світла

0 Коментувати

Близько 250 людей, що проживають по вулиці Героїв Сталінграду, в Севастополі жителі перекрили дорогу і вимагають світла. Жителі скандують: “Дайте світло!”, а також вимагають приїзду так званого губернатора міста Сергія Меняйло.

Крім того, за словами активістів, за останні п’ять днів в їхніх квартирах жодного разу не було світла, незважаючи на затверджені графіки веерного відключення. У той же час так звана «прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що якщо енергоблокада завдасть шкоди здоров’ю жителів Криму або навіть призведе до смерті, то друга частина статті КК РФ “Диверсія” може бути змінена на частину третю. Відповідно, зросте і покарання – з 20 років позбавлення волі до довічного ув’язнення. А ось активістам блокади Криму загрожує довічний термін, каже Поклонська.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

01.12.2015 16:09
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: