Іркутська митна служба заарештувала велику партію контрафактних ляльок Barbie. Про це повідомила прес-служба відомства.
У ході слідчих робіт з’ясувалося, що компанія-власник торгової марки не давала дозволу на використання своєї інтелектуальної власності ані імпортеру, ані китайській фірмі-виробнику.
На даний момент іркутські митники порушили кримінальну справу за статтею “Незаконне використання товарного знаку”. Порушникам загрожує штраф, а ось ляльок знищать.