У Павла Зіброва обікрали дачу через його собаку

Дачний сезон у розпалі. Дачники на своїх ділянках. Але це аж ніяк не відлякує крадіїв. Навіть навпаки. У народного артиста України співака Павла Зіброва дачу обікрали через його ж собаку! Як не дати крадіям обчистити вашу дачу?

Павло ЗІбров фото

«У собаки лізли зуби, перерізала всі проводи, в тому числі сигналізаційні, які йшли до хати», – розповідає Павло Зібров.

Злочинці залізли до дачного будинку співака через вікно, попередньо знявши з нього решітку. Усередині перевернули все, однак взяли не багато. Кмітливі господарі коштовні речі на дачі не залишають. Таких історій – тисячі. Поки ви на роботі в місті, ваша дача – у небезпеці.

«Якщо ми порівнюємо крадіжки на дачі і у квартирі, на жаль, можемо констатувати факт, що дачі грабують частіше. Як правило, дачі гірше технічно прикріплені. Більше вікон, більше дверей. За допомогою драбини можна потрапити на другий поверх, віджавши вікно. Кількість сигналізації на дачах набагато менша», – розповідає генеральний директор охоронної компанії Дмитро Стрижов.

Хто ж і як обкрадає наші дачі? Друзі, остерігайтеся своїх заміських сусідів. Дуже часто саме вони наводять злодіїв на будиночки тих, хто мешкає поряд. Сусіди здадуть вас і розкажуть, що є в будинку та коли вас не буде на дачі. А самі потім зариються в пісок, мовляв, нічого не знаємо, нічого не чули.

Аби зрозуміти, чи є у вас, що поцупити, крадіям-професіоналам навіть допомога сусідів не потрібна. Їм достатньо глянути на ваш паркан .

До вас на дачу прийшли невідомі люди і цікавляться, чи не бажаєте ви продати стару пральну машину чи телевізор? Гоніть їх в шию. Найімовірніше, це крадії прийшли на розвідку.

То як захистити свій будинок від крадіїв? Камери відеоспостереження? Експерти з охорони кажуть, це не завжди надійний спосіб відлякати крадіїв.

«Фактично ви записуєте фільм, як вас обікрали. У відеокамери повинен хтось постійно дивитися. Якщо ви можете забезпечити цілодобове спостереження, щоб за зображенням камер хтось спостерігав, це досить дієвий спосіб», – коментує Дмитро Стрижов.

Експерти радять встановлювати міцні ґрати на вікнах та металеві двері з кількома замками. А ще периметральну або світлову сигналізації. Якщо на територію вашої дачі хтось проник – датчики це вловлюють, подають сигнал на пульт охорони і вмикають світло та звук сирени. Є ще кілька непоганих варіантів – скооперуватися із сусідами і найняти постійну охорону, а ще завести собак.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Як злодії обкрадають зірок українського шоу-бізнесу?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ